Jdi na obsah Jdi na menu
 


názory na kapr ligu..

26. 1. 2007

Zeptal jsem se různých manažerů z CZ/SK komunity jaké jaký názor/ co říkají na kapr ligu.....

driano10(já) : Kapr liga je prostě SUPER! je pravda že trošku opisovala od CZ ligy a že ještě není zdaleka tak kvalitní, ale je to liga pro ty, kterým se nechce probojovávat zdlouhavými boji miliony ligami v CZ lize... Dalším plusem je jednoduchost.. Opět si neodpustím srovnání s CZ ligou. CZ liga se hraje 2rát týdně, což mnohým manažerům(třeba mě) nemusí vyhovovat. Tím pádem manažeři nezanedbávají SP ligu a nebo nastupují do kapr zápasů s A týmem. Navíc se netrestají karty což je pro mě dobré.. zatímco v CZ lize je každé kolo pravidelně  několik kontumací a později tedy i vyhození manažerů tady za dosud 3 odehraná kola nebyla udělena ani jedna kontumace... nemusím si to pořád hlídat... A taky bych chtěl zdůraznit že kapr liga je teprve v začátcích.. vždyť neuběhl ani měsíc od jejího startu. za to CZ liga už má za sebou hezkou řádku měsíců... A na závěr poděkování všem funkcionářům kapr ligy( já jsem tam taky :-) )

dibus(hráč kapr ligy): Čau,
tak můj názor na Kapr ligu je pozitivní. Líbí se mi že se nehrajou přáteláky jen tak, ale o něco jde. Dost se mi zamlouvá plán na příští ročník ( sestupy a postupy a rozšíření počtu účastníků atd.) Osobně bych byl pro hraní systémem doma - venku, a hlavně by to chtělo zkvalitnit stránky SP Kapr ligy - http://www.spkaprliga.estranky.cz/ - myslím lepší úpravu a hlavně včasnost aktualizace (tabulku, výsledky a střelce jsme Tomovi poslali už v neděli a na stránkách to ještě není). Ale jsme teprve v začátcích tak věřím že se to polepší.
S pozdravem "KAPR LIZE ZDAR"
Roman Dibus - PIVOJ TEREŠOV

Scorpion(špičkový manažer, který hraje se mnou v divizi): Podle mého názoru je KAPR LIGA docela dobrý nápad,ale na Soccerprojectu jsou alespoň pro mě důležitější věci(jako například SP Liga,SP pohár,pro někoho česká liga,atd... ),kterým věnuji větší pozornost.

Frankie_Doparoma(moderátor fóra): Jedním slovem - SHIT. Ale když to někoho baví ať si hraje. Já si radši zahraji nejaky CZ-SK Pohár a samozřejmne Česka liga - no. 1. Jinak mnohem lepši projekt se mi zda Loosers league od Matomina, pokud se to rozjede bude to super.

Sadlos(známý manažer, který se jistě podílí na kvalitě CZ/SK komunity): Tak určitě je dobře, že je tu něco, co táhne lidi:) Zatím to má slabší obsazení, ale to zase přitáhne více nových manažerů, než CZ liga...

Dokuď to má úspěch (a to zatím má) tak určitě pokračuj Kapr lize i další sezony...

Jinak to moc nesleduji, bo to nehraji, ale pobuď mi něco vnukne nějakou myšlenku, rád ti ji pošlu;)

Tigerinho(kvalitní manažer proslavený z nejmenované aféry): Nejsem z CZ/SK Komunity, stydím se za ně, toť vše;)

Patt(budoucí hráč kapr ligy): Udělat přátelskou ligu ve které jde jen o zábavu je skvělý nápad...a proto chci kapr ligu hrát..
Rad hraji přáteláky a je ještě lepši když se hrajou přateláky a zapisuje se to do tabulky...

Takže Kapr liga se mi libí a už se těšim až ji začnu hrát... ! :D

Evandro(moderátor fóra): Hm, tak asi takhle. Já jako majitel SPFA můžu hrát 9 turnajů a navíc hraji českou ligu, takže pro mě kapr liga není zajímavá. Ale manažeři, co SPFA nemají a tudíž můžou hrát jen 5 turnajů a taky ti co nehrají cz ligu, by kapr ligu mohli uvítat jako zpestření místo rutinních přáteláků.

Happyna17(punker, good manažer :-D ): Takže ke Kapr Lize :-)
Řekl bych že je to takovej lehčí odvar od české ligy. Ale nemám proti ní nic určitě spousta manažerů je ráda že Kapr liga existuje. Sem zvědav jestli se Kapr liga udrží delší dobu (tzn. tak 4 sezóny). To je tak asi vše :-)

autor: adriano10

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Velevazeny autore clanku

(frankie, 8. 4. 2007 11:53)

Ty si zacal rejpat a to skoro po dvou mesicich od uverejneni clanku a zrovna v dobe kdy sis vydupaval uverejneni rozhovoru (ale jak vidno mel radsi zustat neuverejnen), jaka to nahoda ze?
Navic mi prijde, jestli tam je driano10 a nebo adriano10 ze je vcelku jedno ;-)

Velevážený rejpale frankie

(adriano10, 8. 4. 2007 9:39)

Autor článku už to opravit nemůže, jelikož nemá přístup k administraci SP novin... Navíc mi příjde, že jestli je tam velký nebo malý písmenko je vcelku jedno...

Velevazeny autore clanku

(frankie, 5. 4. 2007 18:55)

Mohl by si opravit me jmeno na spravnou podobu? Nejsem Frankie_Doparoma ale frankie_doparoma

dik ;-)

to Novotny11

(Tomáš Břečka, 4. 4. 2007 15:29)

to se ti tabulka nezruší!!
já bych to chtěl taky zkusit ale nevim z jakejch důvodu mě včera vykopli ze Soccerprojectu.

Velevážený"šéf"redaktore

(adriano10, 4. 4. 2007 14:40)

Mohl bys spravit moje jméno z driano10 na adriano10?

Dík...

nechápu

(Novotny11, 3. 4. 2007 19:40)

já bych chtěl taky zkusit tu ligu?nevil ale kde a to se mi zruší tabulka v divizi??

Fórum

(Tomáš Břečka, 3. 4. 2007 19:26)

já bych se chtěl nahlásit do cz ligy nebo do KL ale na fórumu mi to nejde zaregistrovat. Je tam nějaká takováhle otázka:Do you want to join ? *
Answer the Textual Confirmation question to prove you are not a spambot.

a já na to newm odpověď a proto mě to nechce zaregistrovat

to Buchta

(happyna17, 27. 1. 2007 21:22)

na fóru se můžeš přihlásit do český ligy a nebo do kapr ligy
http://forum.soccerproject.com/index.php

ligy

(Buchta, 27. 1. 2007 19:24)

Mohl by mi někdo vysvětlit kdo hraje českou ligu? Jestli se tam můžu dostat a jak?