Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tiskové zprávy měsíce června

23. 6. 2007

Tiskové zprávy měsíce června

 

Premiérové hlasování vyhrál po zásluze stylem start-cíl lovec1 se svým článkem „nabídka hráče“ a připsal si tak již druhý zářez. V kategorii hláška zabodoval příspěvek „Chcete mě?“.

Doufejme, že nadcházející sada by mohla nabídnout vyrovnanější a tím i napínavější průběh. Uvidíme...

Pravidelní čtenáři si jistě pamatují peripetie, k nimž došlo při posledním předávání hlavní ceny. Redakce usilovně řešila jak tomuto tentokrát předejít. Manažer happyna dokonce nabízel k dipozici helikoptéru, vylouděnou na svém arabském mecenáši.

Nakonec nám vytrhnul trn z paty zarostlej pupkatej chlap, který slíbil, že zmíněného manažera v nejbližší době navštíví. Prý aby si vyjasnili nejasnosti v účetnictví tamního klubu. Dres s Vlastíkem tudíž musí k dotyčnému dorazit v nejbližších dnech či hodinách...díky Knute!

 

Kategorie: tisková zpráva

 

Stanné právo

21 May 2007 HunterRomario

Vedení klubu se rozhodlo pro zvýšení motivace svých hráčů-od teď bude každý hráč, který v ligovém zápase podá horší výkon než 60, pro výstrahu zastřelen, což je v německých klubech dobrým zvykem. Výjimku má pouze náš nejlepší kanonýr Ladislav"bin ládin"Babnič, který stále bojuje o titul nejlepšího střelce ligy.

 

Krize

24 May 2007 Evandro

Poslední dobou se našemu týmu příliš nedaří. Vyhrát zápas, ve kterém o něco jde, je pro nás v současnosti téměř nadlidský úkol. Fanoušci jsou samozřejmě nespokojení a už byly zaznamenány i nějaké protesty mířené vůči vedení našeho klubu. Naše vedení se ale brání tím, že nás řezou rozhodčí, nebot velmi často se stává, že máme třeba vyrovnané výkony a přesto prohrajeme. Zřejmě si na nás zasedly zkorumpované kukačky z Belgie, po té co jsme je několikrát označili nepublikovatelnými výrazy. Pro zlepšení současné výkonosti uděláme vše, co je v našich silách, případně odpálíme jaderné hlavice směr Belgie.

 

Speciální motivace při postupu

28 May 2007 lovec1

Vedení FC Brno 1913 se rozhodlo, že v případě postupu týmu do divize E budou hráči speciálně odměněni. Doufáme, že tak hráče ještě více namotivujeme a nikdo z nich zápas neodflákne ani neprodá za basu piv a dva řízky, tak jako tomu bylo v některých zápasech na začátku sezony.
Speciální odměny při postupu:
1)Zrušíme, nebo částečně omezíme některé fyzické tresty po nevydařeném utkání
2)Hráčům budou propláceny náklady za doping
Speciální odměna při postupu z prvního místa:
Klub provede v šatnách Hi-Tech vylepšení, při kterém dojde k výměně kadibudek za splachovací záchody a také k zavedení teplé vody do sprch!!! Doufáme že tyto nadstandartní podmínky oceníte.

 

smíšené pocity?

3 Jun 2007 Yamagara no Miharu

Na dnešní den byly naplánovány 2 důležité zápasy. Už měsíc dopředu kluci věděli, že ve dvě budou na mapě hledat zapadlou dupu kdesi na druhém konci světa - Rohatsko. Jenže na desátou ranní se rozlosovalo finále bohatě dotovaného turnaje s B divizním týmem. Ve hře byly štyry mega a tak, po prvním nevalném zápase s Rohatskem (2:1 doma, mělo být 1:0) není divu, že prioritou byly prachy. Ještě během simulace si maličký Tsu, toho dne poněkud přespaný, říkal "o co, že projedu na pentle... a abych byl just nasraný, vyseká se mi CB Kysela, takže to na Rohatsko nebude vůbec šance". Asi si měl maličký Tsu v tom záchvatu nostradamovství vsadit sportku.
72' Tomáš Kysela není schopen dále pokračovat ve hře po nešťastném zranění.
Morometii RVL 0-0 >>Thespa Kusatsu<<
Pokutové kopy: 4-2
Kluci z Kusatsu byli cestou do dupy pěkně v dupě. Rozhodčí se nápadně podobal nějakému diktátorovi z Ugandy nebo odkud byl. Hráči Rohatska byli na zápas pěkně upravení, odpočatí, vyfintění, prostě vše nasvědčovalo pohodlné výhře domácích 1:0 a postup by tím pádem byl taky v dupě. Protože ještě nikdy se kusatským nepodařilo vybetonovat remízu a tudíž potřebovali vstřelit alespoň gól a doufat v pokračování na domácím hřišti. Před zápasem však manažerovi v hlavě blesklo, sestoupil mezi hráče a svolal si je všecky do kabiny. Není známo, co se v kabině odehrávalo, nicméně na hřiště nastoupili kluci jako vyměnění, úplně to s nima šilo a některým byla vidět i pěna u huby. Prostě se rozhodli tomu fešákovi v černém ukázat, kdo je na hřišti pánem. A na hřišti ze sebe dostali doslova všecko. Dvěma předčasným odchodům do kabiny se zabránit nepodařilo, nicméně výkon 129-129 a prohra 3-2 znamená postup pro Kusatsu. Trošičku stín na pozápasovou euforii vrhá fakt, že jsme opět se stejnými výkony prohráli (pokolikáté již... někde musí být chyba), ale hlavní je výsledek a jdeme se ožrat... Kofolou :D

BANZAI! :)

 

O hlupácích

3 Jun 2007 oslicek

Pokud to někomu uniklo, tak Totemo Baka znamená naprostý hlupák. O tom, že je hlupákem manažer týmu nemůže být nejmenší pochyb, ale co se třeba podívat na realizační tým. Během několika zápasů se mi zranila najednou 4 (slovy čtyří) CB. Který hlupák z realizačního týmu za to může?:
a) trenér (naordinoval hráčům na tréninku likvidační fauly a zbývající 4 CB se rozběhla a svoje kamarády z obrany zlikvidovala)
b) skaut (chystá se přivést zas nějakou úžsnou posilu jako byl naposled van Dijk (kromě skryté mu zatím nic nepřelezlo 77), tak chtěl vytvořit pro svojí hvězdu místo)
c) doktor (zkoušel na reprezentativním vzorku CB letální dávku kreatinu a pro věrohodný výzkum naordinoval zbylým čtyřem CB placebo)
d) správce stadiónu (zaslechl od maltského šéftrenéra mládeže o změně taktiky na beton, proto pokutové území vybetonoval a CB se při skluzech zranili)
e) fyzioterapeut (nový masážní přístroj z Číny zřejmě není úplně bez chybičky)
f) šéftrenér mládeže (poté co přivedl tři CB v řadě chytá přivést dalšího, ale potřebuje zabránit přetlaku na inkriminovaném postu)
Pokuste se spolu s manažerem týmu Totemo Baka rozkrýt epidemii zranění středních obránců a vyhrajte hlavní cenu = přátelské utkání na stadiónu Shimatta, kde vám budou za odměnu zmrzačeni Vaši CB.
Chyběl vám ve výčtu největších hlupáků asistent trenéra? Je to zcela poprávu, neboť při epidemii zraněných CB používal pro jejich náhradu CB z tribuny namísto aby používal třeba LFka z lavičky náhradníků. Že to nevadí? Ale vadí, ten hlupák takto postavil CB v trestu do české ligy a díky tomuto hlupákovi se prohrál kontumačně zápas, které zvládlo vyhrát i béčko.

 

návštěva George Bushe

6 Jun 2007 HunterRomario

Dnes se rozhodl poctít svou návštěvou náš svatostánek u řeky Weser president USA George Bush.Děkujeme tímto našemu pohotovému správci stadiónu, který toto individuum včas vyvedl ještě předtím, než stihlo něco zničit nebo pokazit. Správci stadionu bude určitě smlouva opět prodloužena.

 

Slavnostní galavečer

10 Jun 2007 martysvadla

V pátek ve večerních hodinách proběhl ve Slatinanech slavnostní galavečer, na kterém byli vyhlášeni nejlepší hráči uplynulé sezony. Byla to taková kalba, že se z toho 90% z týmu ještě teď nevzpamatovala. Na zítřejší zahajovací duel nové sezony proto trenér Martin Jedlička nasadí hráče, kteří pili nejmíň a budou alespoň trochu schopní odehrát poločas i víc... Na tomto galavečeru byli oceněni nejlepší hráči a činovníci uplynulé sezony.
Největší sympaťák - martysvadla (GM Slatinany Pirates)
Nejužitečnější hráč - Lukáš Poborský
Nejlepší útočník - Pavel Červenka
Nejlepší záložník - Miroslav Nešpor
Nejlepší obránce - Lukáš Poborský
Nejlepší brankář - Radek Pavlík
Nejlepší hráč juniorské kategorie - Luboš 'cigoš' Cigánek
Všichni ocenění museli exovat několik piv za sebou, proto je v úvodním kole nového ročníku s největší pravděpodobností neuvidíme (bylo tam i spousta kořky...), jsou semletý na kaši a ještě teď se podle spolehlivých zdrojů vyprošťujou lahváčema značky Pilsner Urquell ;-)
Vyjadření trenéra i ostatních lidí z vedení klubu jsou bohužel nepublikovatelné, takže je zveřejňovat nebudeme. Fotky hráčů s jejich manželkami raději také zveřejňovat nebudeme.
Jediné, co je v tuto chvíli jasné jsou cíle pro novou sezonu. Těmi jsou postavení v Divizi F.6 do pátého místa a postup v poháru SP do čtvrtého kola.
Těšíme se s fanoušky na nový ročník SP a proto jsme rozšířili kapacitu a zdražili vstupné.
Sekretariát GM Slatinany Pirates

 

Plán na sezonu 18

10 Jun 2007 KOCOUR

Celý klub včetně ulízečky Kulhánkové jednomyslně osouhlasil 100% nasazení v sezoně 18. Naším prvořadým úkolem je postup do divize G. V případě, že k postupu nedojde, paní Kulhánková z toho vyvodí osobní odpovědnost. Dá hráčům k dispozici své krásné 70leté tělo. Hráčům to došlo a pro postup udělají i nemožné. Sportu od stolu Zdar.

 

Holiday

10 Jun 2007 Michal Kejchal

FC Strakapůd zatím v lize nikdy neskončil na horším než 4. místě. Po postupu z divize E, bude velmi obtížné tuto bilanci udržet.
Největším klubovým optimistou je obránce Dimitri Willockx: "S FC Bruggenhof jsem byl u toho, když se vyhrála divize A. S Déčkem nebude žádný problém."
Willockxův parták z obrany Mustapha Euvrard jeho slova víceméně potvrzuje: "Ano, je to pravda. Dimitri byl u toho...nikoho nebylo na tribuně slyšet víc než jeho."
Nadcházející sezóna tak opravdu nebude jednoduchá, zvláště když se proslýchá, že se manažer Kejchal chystá na dlouhodobou dovolenou, kam údajně pozval celý realizační tým s výjimkou japonského správce stadionu Senichiho Ciubotaru. Původním povoláním pěstitel bonsají má totiž jako jediný u hráčů dostatečnou autoritu, nutnou pro zajištění bezproblémového chodu klubu po dobu manažerovy nepřítomnosti.
„Senichi je fakt hodně cool!“ Neskrývá své sympatie k malému správci jeden z benjamínků týmu Jarda Roupec. „Nejvíc miluju, když zkouší vydržet co nejdýl pod vodou. Potom, co mu Dimitri vysvětlil, že nejlepší šance na dobrý výkon má v záchodové míse, si zlepšil svůj osobák na sedm a půl minuty.“

 

Výběrové řízení
14 Jun 2007
Angee

Představenstvo klubu vyhlašuje výběrové řízení na následující pozice:
Hráč - CF
Hráč - GK
Požadavky na uchazeče:
- hlavní skilly nad 80%
- agresivita pod 96%
- "skrytý talent" alespoň 84%
Co nabízíme:
- kvalitní zázemí klubu
- dobré platové ohodnocení s možností platového růstu
- rozvoj osobnosti
- kolektiv "pro každou kravinu"
- možnost potěšit svojí hrou manažera a fanoušky
- předvést svůj skrytý talent (i na hřištích týmů A divize)
- v případě dobrých výkonů auto a dům
- bonus: na prvního z Vás (který bude přijat) čeká archivní sedmička a jeden sud letošního
Pokud Vás naše nabídka zaujala, nechť Váš agent či přímo manažer Vašeho klubu kontaktuje náš tým prostřednictvím SP pošty.
Za představenstvo klubu Sable Saunders
Roman Polášek
tiskový mluvčí

 

 

Kategorie: hláška

 

 

špatna sezona

18 May 2007 GOLDENER

trener uz si nevěděl rady kvůli špatné hře našeho týmu, tak přikročil k razantním opatřením. První byli nadávky a pak použil fyzických trestů a nedá hráčům chvíli klidu. A hle, hráči náhle v důležitých zápasech trefí i míč. Trenérova slova... bič na tu pakáž, a uvidíte že začnou hrát.

 

Proste dobre

24 May 2007 AC Kabina

Nevim ale je to divny nevim cim to je proste sou tu promnenlivy zapasy jednu chvili vyhravate a pak zase prohravete!!! Ale doufam ze to bude dobry!

 

Noví hráči

25 May 2007 Tomáš Číp

Zdar lidi,není tady někdo kdo by mohl prodat dobreho hrace za málo peněz,Hraju H divizi a rád bych hrál tu nejvyžší,dej te vedet a moc dik

 

pi*us

26 May 2007 ondra 111

nikdy nechodte na naše zápasy jinak všechno kvuli vám prohrajem

 

fnoušci

28 May 2007 AC Milán1

prosíme o větší počet a spokojenost fanoušků a omluvit se jim za to, že dneska prohrajeme zápas se skvělým týmem FC P4nd
děkujeme představenstvo klubu

 

Koupe

31 May 2007 Tomáš Číp

Nazdar,hledam nejakeho dobreho a mladeho hrace,nenajde se tu nekdo takovy kdo by mohl prodat?jediny problem co mam sou penize.vzal bych i toho nejmladsiho co k vam vzdy prijde z centrumu mladeze.dejte prosim vedet.dik

 

PRODAVAM HRACE!!!!!!!!!

6 Jun 2007 flachbi

Prodavam dva leve zalozniky, cena kazdeho z nich je 1 000 000. Kupovat nemusite oba dva staci jednoho, jestli ho nebo je chcete tak napiste na me , manazer flachbi.

 

mrkev

10 Jun 2007 mrkev 05

Pozvěte mě na přatelák já váz taky a butte mými kamarády mrkev 05.

 

Cíle pro tuto sezónu

12 Jun 2007 Slavista877

Cílem týmu je postup v lize. Pohár není prioritou. A samozřejmě SMRT Spartě!

 

Stav ligy

13 Jun 2007 Sliivka

Jako manažer tohoto nadějného klubu věřím v umístění v horní polovině tabulky tedy do 7 místa

 

Zvláštní uznání

První, za mimořádný umělecký výkon, putuje na Severní Moravu. Druhé, za vytrvalost, rovněž tam (aspoň doufám ;-)

 

Vyznání

10 Jun 2007 WulfvonOstrau

Jsem prostý člověk mám hlavu ruce počítač
jsem muž a spořádaný občan jsem sakra hráč
jsem dělník ztracených manažerských duší
jsem ten kdo nic neví a mnoho tuší
když po nocích v pokoji sedím a podnikám
jak havíř jenž sfáral dolů a neví kam

pozoruji hvězdy za přejasných letních nocí
zkoušeje volat do Oldřichovic po pomoci
a pak trhám z kalendáře další prošlý list
na trhu si však nejsem ničím jist
ničím konto za prapodivné juniory
zatímco v dáli spí mé beskydské hory

jsem prostý člověk mám hlavu ruce počítač
jsem muž a spořádaný občan jsem sakra hráč
co nevydrží čekání až na konec simulace
(simuluji nemoc ať nemusím do práce)
na dně lednice mám ještě naštěstí tři piva
mobil je tichý, nikdo se neozývá...

v tichosti a sám je zřejmě vypiji
s představou o vzdálené Belgii
venku poslední hosté vycházejí z baru
zavolám Winterse, zavolám Yamagaru
všude však mrtvo jenom na ulici živo
jdu k lednici pro své další pivo

ach tolik sklenic mám už vypity
i doladěny všechny agresivity
ať nejsem jak Baník co dostal zas tři góly
(celá republika si z nás dělá voly)
holt za hvězdy se u nás neutrácí
lidé se jen smějí ale jsou i tací
kterým se z očí smutek dívá
jak z lednice mé poslední dvě piva

vidím ten smutek vždyť pustý je i den
jak trávník po koncertu Iron Maiden
mám divnou fobii ne to není ten fear of the dark
když pomyslím na Bazaly, na ostravský park
když zmocňuje se mě hrozný sen
že svítí slunce a vše láká vyjít ven
a náhle - noční můra – to nezažil jsem dosud
to není můra to je ironický osud
který zvolna míchal svoje pokroucené karty
když tu padlo eso a já stal se fandou sparty...

rudá zář mě oslepuje a vše staré je náhle cizí
i zoufalý výkřik havířův co ve Vltavě mizí
zatímco na Karlově mostě vyje báňský pes
v obojku s nápisem dvou pražských es...
„neblahý osude tupě řežou tvoje pily
modlím se ať nastanou nové Thermopyly“

(pak jsem se probudil na hlavě položená klávesnice
a venku místo sladkých Hradčan ocelové Vítkovice)

a už svítá měl bych spořádaně ulehnout
flašky ozdobily v mém bytě každý kout
už nesmím zapnout nikdy počítač
nejsem muž, jsem velké nic
jsem soccerhráč...

 

Jedna malá pošetilost

12 Jun 2007 Winters

Kdysi v dávnověku našeho klubu jsme učinili jedno kontroverzní rozhodnutí. Rozhodli jsme se již dále nenakupovat belgické, holandské a rumunské hráče. Důvod byl vcelku malicherný. Tyto země tehdy kralovaly v celkovém počtu manažerů a jejich hráči se to na přestupovém trhu jen hemžilo, my jsme však hledali větší exotiku. Také se nám nelíbily jejich zkomolená jména, propletená s legionáři jiných zemí. Ostatně belgická databáze je špatná dodnes. Cestu ligovou pyramidou jsme si tímto nezodpovědným přístupem jistě ztížili i nákup nových posil se někdy proměnil v očistec, ale hru jako takovou jsme si osvěžili o zajímavý distanční prvek a budeme v tomto nesmyslu pokračovat i nadále. A teď to hlavní. Dnes jsme prodali posledního hráče belgického původu. Kruh se uzavřel. Hodně štěstí Wime Reino.

 

 

Nesoutěžní kategorie

Změna šéftrenéra

20 May 2007 Tigerinho

Náš tým opustil úspěšný šéftrenér Giancarlo Tosi, který šel lovit talenty do Dubňan a na jeho místo přišel Američan Robert Kowba. Z Dubňan k nám měl přijít Vatikánský šéftrenér, ale toho nakonec zlákal nějaký ubožák z Belgie.
Zklamaný Tigerinho - SPC Czech Tigers - E.44

 

piwo

19 May 2007 brumlin

odedneska je pivo pro fanousky zdarma a pro ostatni divaky za 18,-

 

Paráda!!!!!!!

20 May 2007 zahry

Protože se stále více chlastá,našemu hlavnímu sponzoru vzrostly zisky do astronomických hodnot.Proto přišla mimořádná finanční investice 2M která byla investována na vylepšení výsledkových tabulí a vyřešila tak dlouholetý spor s fanoušky kteří už o tyto Videostěny žádají nemalou dobu.PS:Chlastejte , chlastejte ať máme nejlepší arénu :-)!!!!!!

 

ja se na to vyseru :D

20 May 2007 rostak55

mam takovej nadupanej tým a hrajou pí*u naký SVI me porazi na to me poserte fakt ale nechapu jak muze vyhrávat naký mnichovo hradiště kdyz maj hodnocení na prd ne???

 

Pochvala

21 May 2007 Win Team  

Krásný výkon předvedli hráči proti týmu FC Praha 4, sice jsme prohráli ale jen 1:0. Myslím že jsme jasného favorita velmi zaskočili a ty se zmohli jen na jeden gól ale bohužel vítězný.

 

info
21 May 2007
celaskon5

všetko je teraz na p..u a prečo lebo je matura.

 

Zápas proti prvnímu

22 May 2007 Ště<l>

Tak jsem zvědav, jak si moji hoši povedou proti jasnému lídrovi tabulky, budu na ně myslet.

 

Finance teamu

23 May 2007 dm95

Prohlašujeme zcela s jistotou že finanční situace našeho klubu je založena na přijmech z televizních zpráv,reklamních tabulí a premií ze zápasů a ne ,,okrádáním hráčů´´. Naši hráči mají stálý dobrý plat a premie za vítězství. Cena vstupenek je na exkluzivitu našeho klubu dosti nízká. Všechno materiální vybavení Fiat Team Stadion bylo získáno od nuly. Dnes Fiat Team spolu se svým stadionem patří do první desítky nejlepších jak tvrdí nezávislá anketa.

 

nalada

23 May 2007 Priba

Nevim co se děje ale to že mi klesá nalada u fanoušků je dost nepříjemná zpráva.Tohle nám chlapci nedělejte mi budeme potřebovat vaší podporu.Ještě pár zápasů a pak se uvidí ale nenechávejte nás v tom samotný chlapi dik-manažer Priba

 

Vyhrajeme

23 May 2007 Hedbávný

¨Ještě před měsícem jsem měl včerejší zápas odehrát se rapid rm sarat,před týdnem zase proti motorletu a včera zas proti Ševětínu,tady je vidět ,že hráči stále přichází,ale odchází ti kdo mají svůj tým na sestupových hranicích,a také nechápu že hraje počítač v divizi C ,měl by tam hrát nějaký manažer třeba ze slabších divizí ale i tak je sooccer project nejlepší hra,volte na stránce vote pro soccerproject

 

SP Cup

23 May 2007 Raynook

Isis byla porazena v 9.kole poharu SP a bujare oslavy mohly zacit v ulicich Douglasu!!!
Rad bych take podekoval vsem, kteri mi dnes gratulovali jeste driv, nez jsem sam videl vysledek! :-D

 

Společné poháry

23 May 2007 McKovář

Hele je třeba abychom si nejen tak hráli ale i vyhrávali...........

 

banik nejlepsi

23 May 2007 158

banicek nejlepsi u nas nejlepsi u nas Sparta do plynu!!!!!!!!!!!!!

 

omg

23 May 2007 _tolkien_

no máme blbej tým stojí to za ho*no a prachy nejsou!tod vše

 

volcom_88

25 May 2007 rusnok

hehe sem biker je mi 18....

 

TYM

25 May 2007 Mikes007

Ktery tym je nejlepsi no prece Fc Trapaci

 

prosba na Funclub

27 May 2007 Zéma

Vedení klubu prosí své skalní fanoušky ,,přijďte podpořit Ty lemry líný,, do konce sezony se platí pouze poloviční vstupný a pivo je zdarma. Sportu zdar a chlastu zvlášť

 

SPFA

27 May 2007 rostak55

jak se dpc udela abych se mi pricetly dny k SPFA !!!!!!!
uz me to sere vubec to nejde :((

 

Další výhra

28 May 2007 kure.adam

Posledni zapasy se nam moc daři.Dokaazali sme se dostat až na 9 pozici ze 12.A nyní nas cekaji 2 velmi tezke zapasy proti prvnim dvoum v tabulce.A co je ještě horši bude nam chybet nase velka opora Taman Meciar

RM - transfer !!! 19 age

28 May 2007 skolenej

Nabídněte sumu 1-1,5 M a domluvíme se !!
Tak bohužel,už je zadanej...

 

závislost

28 May 2007 hajas

Lidičky, mám drsné zkouškové období na vejšce, tak mi držte palce... Vypadá to se mnou skoro beznadějně - zvlášť, když věnuju pomalu více času SP než učenímu :( Ach jo, nerad to přiznávám, ale stává se ze mě asi závislý člověk... 4 až 5 zápasů denně, samé nastavování sestav, obíhání sponzorů, vedení tréninků, přemýšlení o přestupech hráčů a investicích do stadionu - to vše zabere spoustu času... :( Už abych u toho jednou dřepěl v práci jako mnozí z vás a neohrožoval svou budoucnost... No nic, mějte se a užíte si zbytek sezony ;)

 

Fanclub + junior!

28 May 2007 Yamagara no Miharu

Mám dobrou zprávu pro všechny členy fanclubu nejlepšího českého týmu!
Prodejny sítě Bankrot začaly distribuovat kryty mobilních telefonů se soccerprojectovými logy - a to za opravdu lidové ceny. Jako první má tedy tu čest první zástupce v B divizi. Viz link ;)
http://manga.net.tvtrinec.cz/kryt.jpg
Jinak, z vnitroklubového dění - po výměně šéftrenéra z Vietnamu za soudruha z Čínské lidové republiky jsme se konečně dočkali nového přírůstku. Krasavec Cong Youyou na LB snad dá vzpomenout na dávné časy legendárního Edwina Traorého. Manažer týmu ihned přidělil nováčkovi přezdívku Beibei po vzoru maskotů olympiády v Pekingu 2008 (Beibei, Jingjing, Huanhuan, Yingying, Nini - dohromady Beijing huanying ni - Peking vás vítá!). V zákulisí klubu si však z manažerova počinu tropí žerty a hodnotí jej za příliš optimistický, že budem prý rádi, když dokončíme aspoň ten Peking :)

 

naní šance!!!!!

30 May 2007 dokuc

ahojky, píšu tohle tiskové prohlášení protože jeden tým v naší divizi se teď přihlásil do soccerpeojectu a je tady nový ale on tady šel místo dobrého týmu který byl 2. tak on pujde do vyžší divize nejde mi o to že tam nepujdu já ale o to že on nemá šanci proti těm týmům!!!
hojky:dokuc

 

dopis

30 May 2007 pepasv

manazer pepav je blbej hrac

komatsu hard tekno club

31 May 2007 Barimc

Do této sezóny sem vstoupil někdy v polovině jako absolutní zelenáč..Uteklo pár týdnů a já pochopil že vás všechny nakopu do prdele..těšte se na KOMATSOVU jedenáctku..BMC

 

Konec sezony
31 May 2007
happyna17

Sezona byla slušně řečeno na prd :-(. A příští sezonu si taky moc nevěříme máme moc moc na hovn.. skupinu. Soupeři lepší než někde v zapadlým DÉČKU. Z téhle skupiny je postup jako kdybyste postupovali do divize C. A ještě máme problém a to dlouhodobej brankáře tomu dědovi je 33 a už nestíhá chytat balony takže je jenom loví ze sítě a to je na prd. A ten mladej je taky naprd známky má špatný a pak kazí výkon řad. Takže všechno je to na prd.

 

 

škola
31 May 2007
Šebezta

čau lidi všichni poslouchejte:dělám tiskové prohlášení.

 

Postup do C / Promotion to C

31 May 2007 Foxir

Představenstvo našeho klubu vyslovuje potěšení nad postupem do divize C. Náš chudý tým žijící ve stínu slavných pražských "S" dosáhl tohoto úspěchu jen díky skvělé práci jednoho skromného muže - generálního manažera Foxira. Ten se již oklepal z toho, že mu nevyšla svatba s belgickou princeznou Isis a, ač oslepen nekonečným potokem slz, vedl tým za jasným postupem. V C nemáme co ztratit, pokusíme se o záchranu.

 

Nová sezona
31 May 2007
s.t.a.l.k.e.r.

Kokoti se tesi na novou sezonu...předpoklad pro hru bude velmi potesující,budeme se snažit skončit mezi lepší vrstvou tabulky...proto nám to dopřejte..!!!!!!!:)

 

Belgičané

2 Jun 2007 WulfvonOstrau

Nedávno jsme přivítali v našem klubu nové obránce. Všichni tři jsou z Belgie a jsme velmi rádi, že budou hrát zrovna u nás.
Máme rádi Belgii.
Je to krásná zem, která, všemi opuštěna, neskutečně utrpěla za obou světových válek. Její osud trochu připomíná osud naší země. Na rozdíl od jiných českých klubů, najdou u nás Belgičané vždy pohostinnou náruč a úsměv na tváři.

 

Nasral

2 Jun 2007 Fanny

Jeden prsten vládne všem,jeden jim všem káže,jeden všechny přivede,do temnoty,SVÁŽE!!FC NERRAZURRI JSOU TEN PRSTEN!!

Rozloučení

2 Jun 2007 martysvadla

V rámci přípravného turnaje na novou sezonu "pivnice na kopečku" odehrálo své poslední utkání v pirátském dresu trio hráčů Jan Dombi, Karel Volek a Miroslav Štrombach. Toto slavnostní utkání sledovalo 2360 fanoušků a Slatinany Pirates v něm zvítězili 1:0 brankou Petra Karlíka již v páté minutě střetnutí. Po utkání proběhla ve foyer N.E.C. Areny oficiální rozlučka s těmito borci, které se zúčastnil celý tým, fanclub, předsavenstvo a realizační tým.
Zde jsou nějaké fotografie z této akce. Zleva Jan Dombi a Karel Volek http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/48739/Volek_Dombi.jpg_248.57KB.html http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/79912/Volek_Dombi_01.jpg_347.95KB.htm , v pozadí vše s nadhledem sleduje Bohuslav Filipko http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/28022/filipko.jpg_303.11KB.html .
Vedení klubu jako vyjádření díku věnovalo každému z těchto hráčů tričko s logem našeho týmu a od našeho hlavního sponzora vůz Aston Martin DB 8. Přejeme těmto hráčům mnoho úspěchů v jejich další bohaté kariéře a doufáme, že i oni budou na klub Slatinany Piates vzpomínat je v tom nejlepším.
Generální sekretariát Slatinany Pirates

 

expresne

3 Jun 2007 patqa

se sosnou jsem prohral, protoze nikdo nenastavuje taktiku, pac jsem v Anglii.
fotbal ve Walesu stal za pi*u.
letadlo ma zpozdeni, ale alespon tu maji rum.
patqa

 

SPFA

4 Jun 2007 misutka

Zítra se i přes naší velkou nevoli budeme muset rozloučit se SPFA. V úterý ve 4:00 dorazí do centra našeho klubu exekutoři a tuto funkci nám zabaví. Očekáváme, že do měsíce bychom měli dopřizvat další manažery a že se zase brzy tato funkce k nám do klubu vrátí.

 

Prohlášení

4 Jun 2007 Optik

Prohlašuji ze jsem moc velka lama... ale i tak Vás porazím :)

 

tuberkulóza
5 Jun 2007
HunterRomario

Ještě včera jsme měli vylidněnou marodku,sešel se den se dnem a máme 4 záhadně nemocné hráče,vypadá to, že ten američan s nejzákeřnější formou tuberkulózy se přišel podívat i na jeden z našich přípravných zápasů.Fakt děkujeme, a o americké fanoušky už ani nějak nestojíme.HunterRomario

 

Hledam dobre hrace
6 Jun 2007
footbaler

Hledam dobre hrace za nizkou cenu treba kdo chce skoncit na serveru a rozprodava hrace tak at mi pisne pls dekuji

 

AHOIJTE

8 Jun 2007 B-A-R-O-S-K-A

CO JE TO TA TLACOVA SORAVA?

 

18. Sezóna

10 Jun 2007 Deco

tuto sezónu bych přenechal osudu...a novým kapitán se stal odchovanec Dagfinn Tore!

Fanoušci

10 Jun 2007 Kuba7

Zítra mi přijdte fandit abychom porazili fctwente123::budu rád jestli vyhrajem zlevním vstupenky!!

 

Kariéra

10 Jun 2007 SancheeZ

Od teď hraju naplno... 8)

 

Boj

11 Jun 2007 Šlofík

Tak hoši,budeme bojovat o postup?Tak budeme bojovat o postup!!!?No jasněééééé!!!!!!!
Nechť nás Ethanol provází!!!

 

Naši hráči jsou vždy spokoeni =)

11 Jun 2007 Tomkas

Asi takhle...když moji hráči vyhrají,můžou strávit noc s maskotem našeho týmu(a to že jim teda závidím,koukněte na mé velké logo) a když prohrají (většinou),tak zapijí žal v naší hospodě =)Nu kdo by nechtěl hrát v mém týmu? =)

Memoriál o Přeloučský rošt

12 Jun 2007 s-w-b

Přelouč... město kde tahali vola na věž pořádá turnaj ...pro srovnání výkonosti s jinými tými...
Přihlaště se a zařaď te se mezi stálé rostoucí kvalitu zůčastněných a pomozte tak vytvořit mezi sebou nové kontakty a známosti....
Viva la fotbal de la czech republic .....

Špatná nálada v kabině

12 Jun 2007 martysvadla

V poslední době sledujeme u týmu Slatinany Pirates značný pokles nálady v kabině mužstva. To se samozřejmě odráží i na výsledcích mužstva. Po jisté výhře 5:1 proti nejslabšímu týmu divize F.6 RC Vardar následovalo hrozivých sedm!!! porážek v řadě za sebou.
GM zatím zůstává v klidu a značnou část zodpovědnosti nezdaru hledá sám v sobě. "Měli jsme dobrý start do ligy. Díky nešťastnému losu, jsme ale v pondělí museli odehrát plných pět!!! utkání. To je samozřejmě má chyba, přihlásil jsem tým do příliš mnoha přátelských turnajů. Naše nejlepší hráče jsme proto šetřili na nejdůležitější z nich a tím bylo finále domácího přátelského poháru proti 1. FC Košice. To jsme bohužel nezvládli a následky vidíte sami. Hráči jsou frustrovaní, dokonce si na pivu omlátily půllitry o hlavy. Na místě dokonce musela zasahovat přivolaná Policie ČR." Zhodnotil situaci GM martysvadla. "To se pak nemůžeme divit špatné náladě v mužstvu." dodal smířeně.
Trenér sám neví, jaká nejkratší cesta povede ke zvýšení morálky. "Hráči hráli v poslední době příliš mnoho zápasů, měli velmi tvrdou letní přípravu, proto jsou na začátku nové sezony tak trochu zabrždění." vidí důvod neklidu v kabině trenér Martin Jedlička. "Hráči zkrátka musí nabrat nové síly. Celé léto jsme tvrdě dřeli, výsledek se musí dostavit!" rázně dodal slatinanský stratég.
O tom, zda by tuto situaci pomohl vyřešit volnější program, však trenér nechtěl ani slyšet. "Já jim dám den volno, oni půjdou kalit a týden o nich neuslyšíme!" reagoval kouč podrážděně.
Možnost udobřit si fanoušky budou mít naši hráči ve čtvrtek, kdy hostí vedoucí celek ligové tabulky Spider. V obouch duelech minulé sezony byli úspěšnější naši. To ale byla morálka týmu na opačné straně, než teď...

 

všem hračum v moji lize

13 Jun 2007 flauer18

přeji všem hodně štestí v teto sezoně at postoupi ti nejlepší. doporučuju bez podvodu vím co řikam vlastní zkušenosti:

 

18,sezona - cíle
14 Jun 2007
mantel

Na včerejší schůzi představenstva klubu byl i přes nesouhlas managera stanoven jednoznačný cíl pro tuto sezonu - postup do vyšší soutěže. Na námitky managera , že cíl je příliš odvážný nebyl brán zřetel, představenstvo poukázalo na vynikající vstup do sezony a podmínilo setrvání všech zaměstnanců v klubu postupem do G. divize.

 

joooooooooo lidi, život de dál

15 Jun 2007 sladik

rozhodl jsem se, že nebudu kupovat hráče ale vytrénuju si je
Pro fanoušky: budu ještě přistavovat nové věci na stadion tak, choďte povzbuzovat

 

Kostičky v tetrisu

15 Jun 2007 adriano10

Tak na cestě za vítězstvím v divizi E40 si zatím vedeme dobře a soupeřům jsme už za 1 týden stihli ujít o slušný kousek cesty...1. kolo v sezóně jsme lehce porazili FC Grassroots a to 1:3. Druhé kolo, na které jsme mimochodem šetřili hráče, náchylné k nízké fyzičce, na náš stadion, který, jak vedení smutně konstatuje, by chtělo trošku zrekonstruovat(jelikož fanoušků přibývá a většina z nich se tedy musí spkojit s neustálým prosením majitelů bytů, ze kterých je z balkonu na hřiště dobře vidět(nahněvaný správce stadionu prohlásil, že toto "vyčurání" od faboušků tým stojí trošku penez a proto by se měla nad stadionem objevit nová hypersupermoderní odtahovací stříška!) ), přijel výborný celek, co byl adrianem10 tipován na největšího favorita, a předvedl skutečně dobrý fotbal. czech inter byl však o kousíček lepší a nakonec hráči v modročerných dresech, které po zápasu kvůli nadměrnému promočení potem, podivně změnily barvu, si odnesli velmi důležité 3 body...Následný čtvrteční zápas nebyl ani tak zápas, jako spíš příprava na zápas,protože jsme museli kompletní A-tým nechat odpočinout na souboj s dalším výtečným týmem v divizi- český rival TJ Sokol Branov. A tak proti Vitória Budva(PC) nastoupilo do utkání "pomyslné" "Béčko", ale i to dokázalo uhrát fantastický výsledek 2:9! No a na již zninovaný zápas czech inter-TJ Sokol Branov se celé czech siro vyprodalo(a správce stadionu tedy vubec nemuselo mrzet, že balkóny u okolních bytů byly narvýny k prasknutí) a početní diváci oblečeni do týmových barev domácích mohli shlédnout dramatické utkání a naštěstí mohli i po zápase oslavovat výhru, díky které se czech inter poprvé v této sezóně s 12 body objevil na samotném chvostu tabulky! Hrdinou zápasu byl Nordin Van De Ven, který vstřelil naši jedinou a vítznou branku! "Vše do sebe zapadá jako kostičky v tetrisu" řekl adriano10, když se podíval na vyprázdněnou marodku, pěknou tabulku, dobře rozpoložený los zápasů a vůbec na celkovou situaci v klubu...

Nadcházející týden bychom chtěli uhrát 10 bodů, což ale nebude lehké, jelkož hrajeme 2 těžké zápasy hned po sobě...

Nechť se daří!

 

Nový trenér mládeže

15 Jun 2007 lovec1

Uvědomil jsem si, že na vás poslední dobou s pravidelnými zprávami o chodu klubu pěkně seru, milí fanoušci, tak vám zpětně oznamuju, že jsem vyhodil starého šéftrenéra mládeže a najal nového. Důvod je ten, že poslední dobou začala šéftrenérovi jeho do té doby lehká pedofílie přerůstat hlavu a na mladých hráčích se to začalo projevovat. Hned tři hráči v řadě se z dorostu neprodrali do A-týmu, údajně kvůli tomu, že styl jejich běhu připomínal styl chůze naprcané kačeny. Tímto děkuji bývalému kouči za čistý hattrick a věřím, že své kvality uplatní v novém klubu.

 

cíle pro tuto sezonu

16 Jun 2007 Brock

Chci se pořádně pochcat!!!

 

....

16 Jun 2007 rozef

njn tahle sezona bude zla

 

David Rondzik odchází

17 Jun 2007 PipkiN

Ano, je tomu tak. V nejlepších letech se rozhodl podívat se do zahraničí a doufá, že dostane lepší nabídku na uplatnění než v našem týmu, kde poslední týden zastává post až čtvrtého levého beka. Vyšlo také najevo, že nedávné fotky z bulváru, na kterých byl vyfocen s prostituty v kožených oblečcích, jsou pravdivé, a to jménu týmu také nedělá dobře.
Jeho výkony v klubu můžeme považovat za uspokojivé, není agresivní a výkon dokáže podat 60..

 

Umistění v letošní sezóně

17 Jun 2007 Vita H.

Plán týmu Brose je v lešní sez=oně konfigurovat do 5. mista. Postup bereme "všemi deseti" avšak k němu je ještě dlouhá cesta!! Hodně štěstí všem :)

 

stiznosti

18 Jun 2007 lukas.volsicky

CHteli jste vic toalet mateje a to sami s parkovistem

Logo
18 Jun 2007
robyx

Po poradě s týmovým vedením jsme se rozhodli pro nové logo, staré nás špatně reprezentovalo.

 

o penez

18 Jun 2007 lukas.volsicky

Mame malo penez tak nebudu nic budovat

 

Hráči na prodej!!!!!!

18 Jun 2007 P@jous!

Ahoj hele bratranec prodává v mojem bývalém klubu který jsem mu nechal nějaké hráče tak na ně koukněte. Už nemá členství SPFA tak mu to inzeruju já.
a ještě prý prodává brankáře Radka Němce ale nedává ho ne přestupovou listinu aby mu nespadla morálka, kdyby měl někdo zájem tak mu máte napsat kolik byste za něj dali a to samé platí pro středního záložníka Radka Jurčíka. Zatím čau

 

Zk**venej soccer

18 Jun 2007 Drewitz

Tak opět ztracené body. O 4% lepší výkon a na domácí půdě a pouhá remíza 0:0. V prvním kole stejné procenta jako soupeř a prohra. To mám zase nastavený nějaký tajný odpočet? Strčte si svoji náhodnou hru do prdele. Zvlášť když náhoda pracuje vždy pro druhou stranu. Znechutilo mi to celý soccer. Bral bych kdyby sem občas prohrál se slabším a občas vyhrál se silnějším. To první platí. Ale to druhé... Nasrat.

autor: Michal Kejchal
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kostičky v tetrisu

(adriano10, 24. 6. 2007 11:00)

jsem rád že se tu objevili i moje Kostičky v tetrisu

:-D