Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tiskové zprávy měsíce května

20. 5. 2007

Na úvod se sluší pogratulovat vítězi z minulého čísla, tak tedy:

The winner is...lovec1 s příběhem „Jak to vlastně bylo“. Drobnou chybkou na kráse je, že hlasovali pouze tři manažeři :-o ale to nijak nesnižuje fakt, že ocenění putuje do správných rukou. Na vítěze čeká v redakci speciální odměna – Sparťanský dres s podpisem Vlasty Koštála. Cenu je možné si převzít během dneška v redakci. Pokud dotyčný neprojeví zájem, věnujeme ho zítra naší uklízečce Matouškové pro vnoučata.

Výhledově by měla vzniknout samostatná sekce „tiskové zprávy“, kde budou ty nejlepší vystaveny. A pokud manažerům vydrží tvůrčí potenciál a redaktorům jejich nasazení, můžeme se za čas dočkat i soutěže o tiskovou zprávu roku.

Oproti minulému měsíci dochází k malé úpravě formátu. Zpráv je hodně, takže, tímto číslem počínaje, budou dvě soutěžní kategorie s možností hlasovat, plus jedna nesoutěžní (zbytková).

První kategorie je nazvána „tiskové zprávy“ a kritériem pro výběr je příběh, který se týká virtuální reality SP. Tímto sítem například neprošlo jinak velmi zajímavé vyprávění od Yamagary no Miharu: „Reprezentace maličkého Tsu“.

Ve druhé (vedlejší) kategorii se soutěží o nejlepší hlášku. Tady je výrazně větší konkurence a bylo potřeba hodně vybírat. Proto všem, v nichž se redakci nepodařilo rozpoznat skrytého literárního génia, putuje omluva. Někdy příště...

 

 

Kategorie: tisková zpráva

 

Velmi nečekaný výsledek

19 Apr 2007 lovec1

Dnes jsme propadli na celé čáře na hřišti celku z druhé poloviny tabulky celku Spartaan'20. Po dlouhých úvahách a bezesné noci, se manažer rozhodl nepostavit na toto utkání některé hráče, z důvodu jejich nízké fyzičky. S konstatováním "ty sparťanský rudý kůže přece musíme porazit" sáhl po několika hráčích z B-týmu.
Tito hráči ale zdaleka nesplinili očekávání a tak si vezeme domů potupnou prohru 1-0. O to potupnější, že jde o celek s tak hnusným jménem. Všichni zúčastnění hráči budou na dnešní tréninku za trest klečet 2 hodiny na hrachu, za občasného šlehání bičem. Doufáme, že to na ně bude mít pozitivní vliv do dalšího rovněž velmi těžkého utkání s týmem Neon. Dvě porážky v řadě by silně ohrozily naše postupové ambice!
Vedení týmu zvažuje odstoupení z Poháru SP. Ambice na výhru v tomto poháru stejně nemáme a mohli bychom ušetřený den využít k regeneraci mezi čtyřmi ligovými zápasy. Vedení se chce vyvarovat takové situace která nastala dnes.
Malou záplatou na velkou bolístku je náš postup do finále turnaje, který náš klub pořádá. Doufejme, že s odstupem času si budeme tento úspěch moci náležitě vychutnat, a že zápasové vytížení nebude mít vliv na náš postup do divize E.
Toť vše co jsem chtěl říct. Jdu brečet. Za nasrané vedení lovec1, alias manažer který to tvrdě prokaučoval.
Závěrem snad jen SMRT SPARTĚ

 

Nový majitel klubu

21 Apr 2007 happyna17

Dnes přesně v 21:00 se stal novým majitelem FC Buldoků z Londýna šejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum. Částka za kterou byl klub koupen nebyla zveřejněna. Říkáte si kdo to je šejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum (ještě k jeho jménu Vládci Dubaje jsou všichni z rodiny Maktum, jsou (příjmení mají tedy vždy „Al Maktum“, přičemž bin znamená „syn“, takže např. Muhammand bin Rašíd je „Mohamed, syn Rašída“). Vládce Dubaje, přestavěl Dubaj ve světové město rekreace a obchodu ( například Burj Al-Arab známý hotel a nebo ostrovy Palm Islands, které mají tvar palmy a jsou vytvořeny uměle. Je zakladatelem A1 Grand Prix, vlastní dostihové stáje Godolphin (nejúspěšnější a největší stáje na světě). Píše a vydává vlastní poezie. Jako vládce Dubaje do města přivedl obchod, konzum, kapitalismus, světové společnosti, zpravodajství, internet, vybudoval letiště, založil aerolinky. Jen do letiště nasypal 4 miliardy dolarů.
Pan Mohamed je velice pohodovej člověk a hned na první schůzce nás přesvědčil že fotbalu rozumí a vyzná se v něm. Do naší pokladny přibyl nemalý obnos peněz. A svěřil svoje plány do budoucna – dostat klub do D divize a tam ustálit kádr a pokusit se dostat do UEFI během pár sezon. Trošku vylepšit stadion. A taky hned první věc co nám zařídil bylo soustředění pro celý klub do Dubaje (toto soustředění se bude konat od 27.4. do 29.4.) poté se vrátíme leteckým speciálem do Prahy kde na nás bude čekat nový klubový autobus a odveze nás zpět do V.Březí.

 

Nic od nás nečekejte!
21 Apr 2007
Richardson

Takže!!! Všem příznivcům FC Střekov zděluji že jsme v mínusu a proto teď náš tým pravděpodobně nebude předvádět žádnou super hru. Do mínusu jsme se dostali kůli tomu že jsem dal příliš velkou částku jednomu ze zamněstnanců a on toho pak využil a už nechtěl žádnou jinou částku přijmout a tak jsem ho propustil a nepřečet jsem si že budeme platit víc jak milion. Teď musíme doufat že se přestup LF hráče Džupana přeposune aspoň do 500.000,00 tak musíme jen doufat. Přeji hezké dívání na náš football nejen v televizi, ale tak i na našem stadiónu Kamenland. Manažer FC Střekov Richardson.

 

Brno & Slovan Cup

21 Apr 2007 lovec1

Zítřejší den je finálovým dnem turnaje, který náš tým pořádá. Máme velkou radost, že můžeme být aktivně u toho, protože pokud zvítězíme upevníme si pozici nejlepšího brněnského mužstva. Po vítězství v obdobném turnaji - TomEjc Brno Cup, by to byl už v pořadí druhý velký zářez na pažbě.
Náš soupeř - tým 1. FC BRNO ,,A,, - může očekávat velkou ofenzivní smršť. Velká motivace na tento zápas byla patrná už na včerejším tréninku, kdy se všichni hráči sešli ve stejné hospodě a ukázali tak velkou týmovou soudržnost a týmového ducha. Nejlepší z borců se z tohoto tréninku vraceli až těsně před svítáním a byla na nich znát velká tréninková únava. Někteří měli obrovské problémy s chůzí, ale připisujeme to drobným křečím, které se po takových trénincích často objevují. Snad budou všichni hráči do zítřejšího zápasu fit a budeme tak moci nastoupit v plné síle.
Ve spolupráci s agenturou RESTAURA se připravují některé akce, které mají za cíl přilákat na toto utkání velké množství lidí.
ZDARMA MAJÍ NA ZÁPAS VSTUP MATKY S VÍCE JAK PĚTI DĚTMI (BÍLÉ BARVY PLETI) A VŠICHNI DŮCHODCI NAD 90 LET.
Po zápase je v případě vítězství přichystán táborák, kde si budete moci opéct vlastní špekáčky a zazpívat některé táborákové písně. Tímto děkujeme agentuře RESTAURA a věříme, že náš tým příjdete podpořit ve velkém počtu. Všichni jste srdečně zváni.
Ať vyhraje ten nejlepší.
Za vedení FC BRNO 1913, Lovec1.

 

Prohlášení

26 Apr 2007 roze

- oficiální pro tisk:
Do posil jsme před sezonou investovali nemalé prostředky. Proto našim cílem nemůže být nic menšího, než vítězství v divizi a postup. V případě, že se nám tato předsevzetí nepodaří naplnit, jsem připraven dát svou funkci generálního managera k dispozici.
-neoficiální k hráčům:
Esli nebudete, vy drahe, line prymadony, na tym hřyšču fungovat, jak se přectavuju, tož uviditě taky kolotoč, že se vam z teho převrati čemodany! Take chechetaki stě mě stali a furt se tvařytě, jak dala, nevěděla keremu. Fšeckich vas prodam za paru haleřu do Tatarstanu a na cestu ešče přybalim každemu jednemu kop do řyti. A tych paru drobnych, co z vas bude, předupu za jeden patek s nějaku mladu robku na Stodolni! Jasne, vy chujopleti?

 

Privátní prohlášení II.

26 Apr 2007 WulfvonOstrau

Na včerejším jednání mezi personálem a šéfem klubu nastala nevídaná třenice. Při naší vizitaci jsme zjistili hrubé porušení pracovní kázně.
Poté, co se nedávno trenér Ikuro Kamata před novináři chvástal svým klasickým vzděláním, opomněl (v opilosti) před důležitým ligovým zápasem s Elettro FC zdůraznit hráčům jejich individualitu. Trenérovi pak při výslechu nepomohl ani argument, že hráči jsou už dost staří na to, aby věděli, co mají hrát. Trestem mu budiž podmínečné vyloučení a přísný zákaz konzumace alkoholických nápojů. Saké nesaké. Rovněž kurzy latiny jsme pozastavili, protože z četby řmských autorů se některým pomátla hlava a stouplo nevídaně sebevědomí. Ze všeho jsou však nejvíc pomatení hráči a výsledkem pak je sedmé místo...
Však my je naučíme sekat latinu!
Jízlivou poznámku našeho bosenského šéftrenéra mládeže, že už..."igramo kao banik", jsme nechali bez povšimnutí...
WulfvonOstrau

 

Prodaný zápas

3 May 2007 misutka

Ano je to bohužel tak... Dnešní ranní zápas proti týmu C-tunes ostudně vypustili hráči, kteří jinak v našem týmu září. To co předvedlo duo útočníků Fořt-Šindelář nemá obdoby (první jmenovaný dokonce zahodil penaltu) I přes 8% vyšší výkon jsme prohráli s týmem, který bojuje o záchranu (přinejmenším podezřelé). Hráče čekají přes víkend tvrdé treninky a přijde i trest finanční pro zmiňované hráče. Vedení doufá, že hráči se z toho poučí... Další takové divadlo bude přísně trestáno!
Vedení týmu ac misutka prague.

 

Korupce

6 May 2007 Nenavist

Vedení klubu se take nestydi za to ze zamestnala manazera ktery byl minulou seznu potrestan za korupcni aferu s tymem Atlaica Storm,ktery dostal ban a manazer pokutu 100 000kč a zakaz cinosti ve fotbale po dobu 18 mesicu.Po odvolani u Disciplinarni komise byl trest zmirnen pouze na pokutu ve vysi 50 455kč bez trestu zakazu cinnosti ve fotbale.Proto byl ihned najmut v nasem tymu a jsme spokojeni jelikoz nas tym se zlepsil v hodnoceni uz o 25% a stale se zlepsuje preje me stesti dal Lukasi Mamulovi.

 

Nabídka hráče

7 May 2007 lovec1

Na vědomost se dává, že tým FC Brno 1913 se v nejbližší době zbaví hráče Knut Kenmogne (LB - 29 let 70 hodoncení).
Pokud by měl někdo zájem, ať mě dá do tohoto pátku vědět a uskutečníme transfer za nějakou symbolickou částku. Pokud se tak nestane do pátku, hráče bez milosti vyhodím.
Jako co si budeme nalhávat, hráč hraje hovno, nejmaldší už taky není a zbytečně zabírá v kabině jednu skříňku, kterých je momentálně nedostatek.
Věříme, že najde své uplatnění někde v H divizi, ale vzpomínat na něj rozhodně nebudeme a už vůbec neuvažujeme o uskutečnění rozlučkového zápasu.
Pokud si to čteš Knute: jsi tady nechtěný smiř se s tím, ani na tréninky už nechoď, sbal si svoje smradlavý věci a vypadni...
P.S. dres nech viset na věšáku, převezme ho ten co příjde po tobě, stejně už ti z něho lezl pupek

 

Nové plány

14 May 2007 WulfvonOstrau

Podařilo se nám prohrát severomoravské derby, a to i přesto, že většina našich borců podala výkon přes sedmdesát. Věříme, že byt rozhodčího silně zapáchá rybinou. Nu což, sportovně uznáváme, že první už nebudeme a o druhém místě si můžeme nechat jenom zdát.
Dnes se sejde vedení k poradě a bude řešit, co robit. Přítomen bude i nový člen organizačního týmu. Po vyhazovu bosenského trenéra mládeže (na památku od nás dostal kopačky) jsme naverbovali svatého muže z Vatikánu, který o sobě tvrdí, že je potomkem slavného a inteligentního protihusitského papeže Pia II., jehož rodné příjmení je totožné s příjmením našeho nového trenéra. Doufáme tedy, že bude přivádět samé talenty, kteří se za naši věc budou bít jako křižáci za víru. Navíc mluví jen latinsky a italsky, což zajisté přijde vhod našemu latinychtivému personálu...

Kategorie: hláška

 

cííl?

24 Apr 2007 pilgrim

Hlavně se nedostat do spodní části tabulky, kde už stejně sem :( asi to balím

 

Pirates 2:0 OC

24 Apr 2007 Lukes3

Jak už jsem psal, za piráty jsme nejeli pro body ale pro co nejlepší skóre. Gól jsme sice nedali, ale dostal jsem jen 2. Takže jsem "spokojen". Blahopřeji soupeři

 

POUZE PRO VEDENÍ SP

26 Apr 2007 Kulička

Jestli by ste se chtěli omluvit chatboy2 a říct mu že mu jeho tým vrátíte tak je ho možno zastihnout na ICQ:381-737-349

 

tym

28 Apr 2007 KARLOS28

prosim vas ja mam tym to bych blil nabizejte prosim vas hrace ale levny

 

děkuji

3 May 2007 drsnyjoe

Sem rad že mi do týmu hodí noví hrači třeba jarošik z liverpollu který stál 1300000. Ale mam blbý nazev tymu.

 

p

4 May 2007 dildi

zdarec ja sem dildi....pepa ....rikaji mi kinder vajicko

 

Chcete mě?

5 May 2007 Tom68

Je miloučkej,slyší na jméno Filip,má rád dětičky,ale hodil by se i k starším lidem,do domečku se zahrádkou,ale i do bytečku...je to skvělej hlídač,šikovnej(http://www.soccerproject.com/transfer.php?spid=9202185),pokud poskytnete našemu útulku sponzorský dar 300000 a výš,je okamžitě váš...

 

Plány do budoucna

13 May 2007 QuickHawk
...
Máme docela těžké háčko oproti minulému týmu :)

 

Skupina

13 May 2007 Beng

Dobry den, jmenuju se Franta.. a jsem alkoholik

 

žádný

15 May 2007 rohálov

hrejte už. stojíte na hřišti jak kokoti.

 

Velmi nečekaný výsledek

19 Apr 2007 lovec1

Dnes jsme propadli na celé čáře na hřišti celku z druhé poloviny tabulky celku Spartaan'20. Po dlouhých úvahách a bezesné noci, se manažer rozhodl nepostavit na toto utkání některé hráče, z důvodu jejich nízké fyzičky. S konstatováním "ty sparťanský rudý kůže přece musíme porazit" sáhl po několika hráčích z B-týmu.
Tito hráči ale zdaleka nesplinili očekávání a tak si vezeme domů potupnou prohru 1-0. O to potupnější, že jde o celek s tak hnusným jménem. Všichni zúčastnění hráči budou na dnešní tréninku za trest klečet 2 hodiny na hrachu, za občasného šlehání bičem. Doufáme, že to na ně bude mít pozitivní vliv do dalšího rovněž velmi těžkého utkání s týmem Neon. Dvě porážky v řadě by silně ohrozily naše postupové ambice!
Vedení týmu zvažuje odstoupení z Poháru SP. Ambice na výhru v tomto poháru stejně nemáme a mohli bychom ušetřený den využít k regeneraci mezi čtyřmi ligovými zápasy. Vedení se chce vyvarovat takové situace která nastala dnes.
Malou záplatou na velkou bolístku je náš postup do finále turnaje, který náš klub pořádá. Doufejme, že s odstupem času si budeme tento úspěch moci náležitě vychutnat, a že zápasové vytížení nebude mít vliv na náš postup do divize E.
Toť vše co jsem chtěl říct. Jdu brečet. Za nasrané vedení lovec1, alias manažer který to tvrdě prokaučoval.
Závěrem snad jen SMRT SPARTĚ

 

Ligový zápas

19 Apr 2007 happyna17

Dnešní ligový zápas bude zajímavý protože v našem týmu má 5 hráčů střevní potíže a manažer happyna17 má nějakou virózu a leží doma. Jsme všichni zvědavý jak tenhle zápas dopadne.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Dorostenci

21 Apr 2007 Lermik

Centrum Mládeže je tragické. Nepřivedlo jediného z pěti juniorů. Snad napošesté to s kanadským trenérem vyjde.

 

Prohra

23 Apr 2007 Movies prohral sem dopc po sto letech a zase dlouho neprohraju FC bohemians dostanou u me doma na prdel.

 

Toz kdyz je to ted zadarmo

24 Apr 2007 EEcko

Toz tak jsem dostal na 3 tydny zadarmo SPFA. Tak jsem si rekl, ze napisu tiskove prohlaseni. Takze tedy prohlasuju, ze Bobruv dum pod splavem letos obstal pri obleve, protoze obleva nenastala, protoze nebyl snih. HOWK

 

VEDENÍ SoccerPro JSOU PODVODNÍCI

26 Apr 2007 Kulička

Jelikoš nemám doma internet ,tak sem si založil svůj tým u mýho nejlepšího kámoše... Zrušily mu tým NEPRÁVEM!!!!!! Jestli chcete lidi poradit tak pravidla nečtěte protože SP vedení na ně stejně S.R. a dělá si co chce!!!! Napsali mu důvody ,které v pravidla nezakazují.....např.: Je zakázáno hrat turnaj(přátelskej) s týmama,které jsou na jednom počítači... Co je to za nesmysl. Když např. celá vesnice má přístup k jednomu PC s internetem tak snad mají právo zjistit ,kdo je z nich nejlepší....Jestli se nubudu po tomto tiskovém prohlášení ozývat, tak je jasné že mi zrušily tým, abych nemoch říkat pravdu........Já(Kulička),chatboy2,venca t(také neprávě zrušený tým),Denek33(také neprávě zrušený tým),Pavel Ješina,Denek,Kepee(také)+Keepe(1. snaha o změnu pravidel),MonaLisa tito všichni chtějí změnu vedení a pravidel.... Každého ,kdo toto bude číst a také kdo s tím souhlasí ,žádám ,aby šel s námi do boje proti vedení......V JEDNOTĚ JE SÍLA!!!!!!!

 

debil

26 Apr 2007 patqa

Dnes jsem opět vytvořil nové tiskové prohlášení, ale místo editace překlepů, jsem ho rovnou smazal.
Asi bude potřeba nějaká léčebna.
No alespoň, že F.C. Internazionale Milano získalo titul.
FORZA INTER!

 

Všem negrům

26 Apr 2007 Palish

Tak moji milý negři, spoléhám ve velkou podporu týmu G-Unit.Niggaz. Děkujeme sponzoru 50Centovi za příspěvak na nové tribuny a všem hráčům za výborné výkony:-)

 

Dobra sezona no.....
27 Apr 2007
Nataniell No tak nevim no :D,kdyby se darilo tak jak se nedari,tak jsem mistr A ligy :D.Viz. zapas minule sezony ktery se nedavno skoro zhodne opakoval....do 88 min. vedu 1:0 89 min.piskl proti me penaltu a vyrovnano....90 min. piskl druhou a uz jsem prohral 1:2....a pak ze kaprici nepriplouvaji!!

 

sezona 07

30 Apr 2007 Blani

tato sezona se nam moc nepovedla,hlavne tim ze nas postihlo mnoho zraneni,nový kluci se sehravali s týmem a rozhodci nas zařezávali i v domácích zápasech,nýbrž musím říci ze na 90% tento tým po sezone opustím,pač přicházejí lepší nabídky a to jako například z Brém,a tu si nenechám ujít,pač tento tým neni schopen neco vyhrat,ale zas na druhou stranu svému týmu věřím,a do ostatních zápasu teto sezony dame maximum a treba se štestícko otoci na nasi stranu...

 

...

2 May 2007 WeSelKa  

prodavám hráče tak se mrkněte... na cené se dohodneme.... hlavne se kouknete na Eduarda Vaška je to docela mladá hvězdička..... a kdyz budete mit i vy nejaky mlady hrace ale nemusej bejt ani az tak moc dobry....tak mi proste pisnete ja ho koupim.... ale az po tom az vy koupite ode mne ptz ja nemuzu kupovat pro maximalni pocet hracu.....ale az to nebudu mit tak pudu hnedka na toho vaseho mladyho borce..... a nebo si muzete taky koupit hrace kterej neni ani na trhu...proste si rejknete a dohodnem se...

 

ahoj

2 May 2007 nakule

nemam vas vubec rad!

 

Oznámení

2 May 2007 izip

Naše vedení sdělilo mediím že tým izip se nebude ucházet o postup do divize G!! Důvod ?? Prostý ! Jednoduše si chce jěště rok počkat a vytrénovat náš tým jak je to půjde a pak zkusit štěstí , protože i náš kapitán si myslí že prostě na G zatím nemáme a souhlasí s ním všichni co v našem klubu pracují takže si sami postup zakazujeme :D

 

Smůla

2 May 2007 minisom

Můj tým má velikou smůlu 4 proher v řadě.ale co je to proti ALL Stars-FC,který nemá ani bod.Když hrál proti mně tak byla kontumace.Neměl hráče-Prej??Tak si tipuju že proti vám to bylo podobné.A na tu smůlu se tolik nemůžu vymlouvat protože jsem vyhrál trofej i když sem nic nehrál.S pozdravem váš manažer Santiago de Costa la Bravo

 

tak mám pocit...

3 May 2007 Yamagara no Miharu

že si ze mě SP dělá prdel...
minulý týden leželi dva ze tří CF a všichni 3 LB... tentokrát SP vyrukovalo s ještě tvrdším kalibrem a během úterka mi skolilo oba GK... koupil jsem nouzově náhradu do brány (díky Wintersi!) - a hádejte kdopak se dneska zranil?
a do toho mi šéftrenér mládeže poslal (nebo spíš neposlal) už 9. lemru z 15
:P

 

na mraky.

24 Apr 2007 Beng

omg vcera sem byl uplne na mol!!

 

jezismarja

5 May 2007 Beng

 vcera sem byl uplne KO. zle je mne jak pi*e, asi skapu

 

200 gols
6 May 2007
maatees

Tak jsem se rozhodl, že nastřílím 200 gólů v lize za tuto sezónu - tak se těšte na ofenzivní nářez.

 

POSTUP

6 May 2007 Blacster

Tak se seberte, ať mám vůbec tuhle sezónu nějakou konkurenci!!

 

HAWKS STRIKE

6 May 2007 stinni

Tiskovka je u konce

 

konec všech konců

7 May 2007 AAlpha

ach jooo....blíží se mi konec období SPFA. Bylo to fajn, ale mrzí mě že končí, jenže platit za to tolik peněz se mi nelíbí-je to na mě moc :(
A ani pořádně nechápu, jak by se to jako mělo zaplatit :( Tkž teď píšu asi to svoje poslední prohlášení. Loučí se s Vámi všemi ALPHA. páááá

 

Tiskovka:

7 May 2007 Boxer007

Jelikož máme zraněné hráče zdvojnásobujeme trénink ostatních hráčů zejména, střelcům branek a obráncům
Manažer Boxer

 

:)
7 May 2007
BartY***

Jsem velmi rád že jsem dostal šanci být aspoň na tři týdny členem SPFA!! Moc děkuji!!

 

Mámé bod

7 May 2007 kentus

V divizi 529 jsme získali alespoň 1 bod TO JSME ALE DOBRÝ. CO?

 

potomek

9 May 2007 Malymrk

Zítra ráno se manažerovi FC Azuro narodí druhý potomek. Všechny úspěchy týmu, jsou věnovýny tomuto tvorečkovi.
Malymrk
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

60%

9 May 2007 Dado

Práve som dosiahol s jedným mojim hráčom 60%.Dúfam,že sa mi bude stále dariť.

 

Omluva fanouškům Baníčku Milý fanoušci Baníčku

9 May 2007 onula
tímto bych se chtěl vám omluvit za formu hráčů Baníčku.Já nevím proč stále prohráváme v lize,ale zkusil jsem změnit sestavu a taktiku.Takže choďte na zápasy Baníčku a já doufám že se budete odcházet spokojení!Navíc jsme již dostavili mládežnické centrum a za 7 dní bude dostaveno parkoviště!
S pozdravem
Onula,manažer Baníčku

 

lidi jsou ....

10 May 2007 Michi

někdo se mi naboural do systému a ničí mi tým na kterém dřu 3 sezony a měl jsem na postup z F.Jste ...... když je toho někdo schopen.

 

nazdar(otráveně)

10 May 2007 rohálov

musíme postoupit. jinak vyhodím trenéra

 

tiskove prohlaseni

11 May 2007 viki42

nemam rad dlouhe proslovi neni li to nekomu jasne at napise

 

Výhra

13 May 2007 onan1

Bombarďákům se zapařily kulky.

 

spokojnost

13 May 2007 Tomashino

Vedenie klubu je velmi spokojne z doterajsimi vysledkami......chceme oznamit fanusikom ze na dalsiu sezonu chce klub ale aj nasi hraci zabojovat o postup do "G" sutaze a este chceme fanusikom odkazat ze na posledny zapas sezony bude vstup zdarma a budu pripravene rozne atrakcie pre deti ale uziju si dospeli....

 

tiskove prohlaseni

14 May 2007 hardcor

dobry den street boys neni oc dobry tym ale to neva v lize prohravam mozna ale v pratelakach vyhravam dost hodne..kdyby neco tak mi piste posilejte pratelaky....jo a pomocte mi jak si vydelat cachy trosku jsem si to po.......a jsem dost moc chudej

 

Reprezentace maličkého Tsu

14 May 2007 Yamagara no Miharu

Již je tomu téměř měsíc, co maličký Tsu hrdě reprezentoval barvy Japončíků, Číňanů, Korejců, Thajců a jiné havěti na fakultním turnaji v malé kopané. V zimě totiž totiž spolužákům střelilo v bedně a rozhodli se, že na tomto turnaji zkusí své štěstí. Ovšem samozřejmě ne jen tak bez přípravy. Od začátku letního semestru se kluci šikmoocí pravidelně připravovali ve čtvrtek večer dvěma hodinama fotbalu. Nutno sice dodat, že to byla spíše okopávaná, než kopaná. Týden po "tréninku" se všichni dávali dohromady... aby se zase na týden zrakvili :)
Nutno podotknouti, že maličký Tsu hrál v týmu roli posledního esa v rukávu (vzhledem k tomu, že od gymplu krom běhání za autobusem nesportoval, velmi zoufalého posledního esa v rukávu) a zahřívače lavičky. Šikmooký tým totiž právě na tomto postavil svou taktiku - vzhledem k obrovské populační výhodě naverboval do týmu hromadu lidí a střídáním celých pětek po hokejovém stylu jednak rozhodit soupeře a jednak je uhnat vždy čerstvými silami. Bojovnost a motivace měly být další z pilířů asijského úspěchu - za každé vítězství přislíbil Mgr. Kučera celému týmu po panáku, střelci gólů si vysloužili ještě bonusové.
Realita však byla někde úplně mimo předpoklady. Travnaté hřiště, na které nebyli kluci z likvidačního fotbalu v tělocvičně zvyklí, neuvěřitelně odčerpávalo síly a stačily tři minuty, aby všichni mleli z posledního (japonský lektor Watanabe, který hrál fotbal naposledy před 14 lety, promptně zažádal o vystřídání a po zbytek turnaje už jen sténal "já jsem úplně mrtvý, já nemůžu"). První soupeř - Filozofové - však nejspíš příliš hluboce filozofovali a přemítali o některých sporných rozhodnutích sudího a nechali se tak porazit 3:1.
Ve druhém kole však tvrdě narazili. Že obhájci titulu Bohemisté nebudou žádný med, se dalo čekat. Že ale naši dostanou klepec 0:5 a z ostudou se odplazí z hřiště, to bylo poněkud kruté. Za stavu 0:1 se ještě Asiaté drželi, pak ale přišly dva ušmudlané trapné góly a tým se zhroutil. A aby toho nebylo málo, dva technicky nejzdatnější hráči zápas dokončovali se zraněním na alespoň v bráně na střídačku.
O pauze na tým nebyl příliš vábný pohled. Směsici marnosti a znechucení však rozehnal čerstvě dorazivší fanklub z katedry i s připravenými transparenty a hecovačka trenéra, který tým hnal za vytouženým (aspoň) třetím místem. Po přestávce tak zcela nabušený tým naběhl na unavené Sociology a do poločasu se ujal nečekaného vedení 2:0. V poločase trenér nařídil poctivý prešovský beton (do hry dokonce nasadil všechny slovenské studenty :) a hrálo se na udržení výsledku. Sociologové už jen korigovali na 2:1 a Asiaté se celí nabuzení hnali do posledního mače.
V posledním kole je čekali Anglisté - soupeř neméně obávaný, neboť se suverénními Bohemisty dokázali uhrát v nádherném útočném fotbale remízu 2:2. Asiatům stačila na neuvěřitelné druhé místo i remíza, jenže trenér tuto taktiku zavrhl s vysvětlením, že my na remízu stejně hrát neumíme (maličký Tsu ovšem namítl, že za stavu 2:0 se Sociology na remízu hráli poměrně zdařile a jen málem se jim to - k velké úlevě trenéra - podařilo :)
Zprvu opatrně hrající Asiaté nejdříve zkoumali, jak vyzrát na zjevně slabší a unavenou anglickou obranu a po poločase zcela nečekaně udeřili. Míč z rohu se z chumle před bránou vrátil zpět k hráči, jež roh vykopával - a přesnou dorážkou z takřka nemožného úhlu překvapil i sám sebe :) Trenér opět rozdal pokyny, absolutně zabetonoval obranu. Angličani prostě nemohli projít. Znervózněli, někteří počali zuřit a snažili se přes Velkou Čínskou zeď probít silou, ale právě díky jejich vzteku většina šancí končila beznadějně v zámezí. A pak přišel vysvobozující hvizd - a historický úspěch byl na světě.
Na svém prvním turnaji obsadilo družstvo Katedry asijských studií ziskem 9 bodů 2. příčku jen těsně za 10bodovými Bohemisty - kteří měli asi o 20 lepší skóre :D
BANZAI!!!

 

winkemp

15 May 2007 roura

hrals dobre ale byl jsem lepsi treba me priste porazis .

 

FC Mrkev

15 May 2007 tatarka21

ten kdo se mi postaví půjde s pláčem domů!!!!!!!!!!!!!

 

Poslední turnaj

16 May 2007 Korab

turnaj byl velmi obtížný. mam pouze 55% hodnoceni a ostatni meli pres 60% az na jednoho ktery mel ubohych 41%

 

jak to nazvat

16 May 2007 Baal

po zpackanem zacatku jde tym nahoru co za tim asi stoji?doufam ze moje prace

 

Soccerproject

16 May 2007 Drewitz

Tak mám soccerprojectu plný zuby. Můj tým i přes spoustu posil a nabrání zkušeností nepostoupil ani o krok k lepším výsledkům. Navíc se mi tu lepí smůla na paty. Dnes jsem třeba opět prohrál finále poháru na penalty. Prostě mě to už šíleně vytáčí.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Stav týmu k 17.05.2007

17 May 2007 pindik00

Je to jasné. Neskutečné se stalo pravdou a náš tým Los Bastardos FC si již několik kol před koncem sezony zajistil postup. Na začátku sezony jsme využili zaváhání našich soupeřů v boji o první místo a zatímco oni se mezi sebou mydlili hlava nehlava, my jsme jednoho po druhém poráželi jako prasata na jatkách :)
Samozřejmě trochu přeháním, ale je fakt, že až do dnešního dne jsme ztratili pouhopouhé dva body a to jenom díky tomu, že jsme proti druhému týmu tabulky nasadili do té doby veleúspěšnou asfalto-betonovací taktiku a i když jsme byli na hřišti podstatně lepším týmem, nedokázali jsme vstřelit vítěznou branku. Byli jsme opravdu neporazitelní... tedy až dodnes.
Dnes jsem se kvůli odpolednímu důležitému a velice obtížnému zápasu v mnou pořádaném přátelském poháru rozhodl šetřit základní sestavu a na ligový zápas nasadil pouze C tým. Mohl jsem si to dovolit, vždyť jsem měl na druhého náskok deseti a na třetího dokonce 17 bodů.
Jenže tato taktika měla stejný efekt jako pokus o nalezení automatu na kondomy ve Vatikánu. Zkrátka a dobře jsem všechno pěkně podělal, v lize jsem prohrál a v poháru po prohraných penaltách - jak by to řekli Bratři Slováci - "smeruju do riadných sračiek" - prostě si balím kufry a svinským krokem uháním směr domov!
Neodradilo mě to ale od pořádání dalšího ročníku veleúspěšného - teda ne pro mě :( - Pindíkova Poháru Hořkosti III. Tentokrát se mohou přihlásit všichni Čecho-Slováci. Turnaj poprvé ve své historii není omezen jen pro určité divize, zkrátka hlaste se všichni od A až po H!!!
Více info a přihlášky na české části SP fóra, viz odkaz níže:
http://forum.soccerproject.com/viewtopic.php?t=85539

autor:Michal Kejchal
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

tiskovka

(pindik00, 24. 5. 2007 14:58)

Jejda, co já tam dělám 8)

koště

(Matoušková, 23. 5. 2007 19:39)

Jó, tenhle tu byl! Nejdřív mi poblil čerstvě vytřený schody a když přiběhl Petříček, tak se něj vrhnul a začal z něj strhávat oblečení a vykřikoval něco o nějaký ceně. Tak jsem ho úchyláka vzala koštětem. At si klidně zase přijede, ale nejdřív at mi zaplatí to zlomený koště!

výhra

(lovec1, 23. 5. 2007 6:57)

A toho malýho šmejda jsem tam viděl, i tu bábu. Malej zrovna neměl co dělat tak mu ta rachtle půjčovala zuby, ať se zabaví. Pak se mně snažila něco říct, ale rozumět jí bylo asi tak jak tomu malýmu (i když očividně b,u,z,e,r a pár dalších písmenek zvládala v pohodě ;) ). Máte tam pěknej bordel v té redakci! Doufám, že se problém vyřeší než si pojedu pro další cenu, jinak ssebou beru kamoše z ukrajiny a přilehlých afrických států. Já toho Vlastu Koštála prostě chci!

Brno

(lovec1, 23. 5. 2007 6:30)

My jsme telplí, no a co? :)

re: výhra

(michal kejchal, 22. 5. 2007 15:56)

No, když jsem se Matouškový ptal, tak říkala, že tu nikdo nebyl. Takže v něm ted řádí malej Petřík a křičí něco Brnu. Ale protože neumí dobře vyslovovat b,u,z,e,r a ještě pár dalších písmenek, není mu pořádně rozumět...

výhra

(lovec1, 21. 5. 2007 11:45)

Jedu si pro ten dres, odpoledne jsem tam a zvoním jen třikrát, běda jak tam nebudete :D