Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tiskové zprávy měsíce dubna

22. 4. 2007

Tiskové zprávy měsíce

 

Vesměs náhodou jsem před pár týdny zabrousil na přehled tiskových zpráv a trochu se jimi pročetl. Kreativita jednotlivých manažerů mi nejen pořádně polechtala bránici, ale také mě přivedla na myšlenku sebrat to nejlepší pro noviny. Výběr, který se k vám dostává, je snůškou toho nejvtipnjšího, nejkurioznějšího nebo jinak zajímavého, co se během posledního měsíce v přehledu objevilo. Zvažoval jsem zda jednotlivé tiskovky nějak komentovat. Skončilo u toho, že je každá zpráva opatřena titulkem.

Jelikož chceme být maximálně interaktivní a vyjít co nejvíce vstřic vám čtenářům, máte možnost hlasovat pro 5, dle vašeho soudu nejlepších, tiskovek. Hlasy mi posílejte do SP pošty (nemusíte posílat celý text, stačí titulek tiskovky ;-). Zprávy mohou být řazené 1.-5. (1. - obdrží 5 bodů, 5. - jeden bod) nebo bez pořadí (každá 3 body). Výsledky hlasování budou vyhlášeny v příštím čísle a autor vítězného textu bude oceněn „SP Pulitzerovou cenou“ a uveden tak do síně slávy.

Přeji hluboký umělecký zážitek.

Michal Kejchal

 

Špílmachr Formánek

19 Mar 2007 Dendy8 remíza

Remiza 1:1 ma moc neuspokojila ale co sa da robit, nasa nova posila sa nejak zatial neprejavila mozno ju aj predame ak by mal niekto zaujem vola sa Jiri Formanek.......

19 Mar 2007 Dendy8 prehra

Prehra v priatelskom zapase nas moc nenatchla ,na tento zapas sme boli skutocne pripraveny,ale najviac ma trapi to ze goly davaju stale ty isy hraci .....
Prave som kupil jedneho hraca vola sa Jiri Formanek a este sa moc nepresadil a ako tak pozeram na nase financie niesom moc spokojny ale ak mate o Formanka zaujem tak kupte je na trhu..... Nie zeby bol Formanek slaby ale nasiel som podstatne lacnejsieho a lepsieho hraca........
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Náš fanoušek náš pán

22 Mar 2007 redwhitepower Ultras Slavia - FC NCL

Již v pátek hostíme tým FC NCL, který má v tabulce třetí místo, ale stejně bodů jako my. Čeká se tedy přímá bitva o druhé místo, ze které by v případě remízy mohl vytěžit čtvrtý tým lobotom, který ztrácí jen jeden bod. Pojďte všichni v pátek podpořit náš tým ve veledůležitém zápase, pro všechny naše fanoušky máme dárek - vstupné jen za 10 euro a zmenšení prostoru pro fanoušky hostů na 5 procent

 

Jestlipak se někdo chytil?

22 Mar 2007 Otto Macek Veliký Potřebuji podpořit

čau všichni potřeboval bych potpořit vy co máte opravdu dobré týmy potřeboval bych prodat někoho za malou cenu dík! Sk Union Cheb

 

Jedině pohár!
25 Mar 2007
mormo1 cíl sezony

 v žádném případě nechci postoupit z druhýho místa to radči skončím za postupovím a
proto žádám ty co chtějí postoupit aby nestráceli body pustím je před sebe na druhý místo

 

Primátor taky rád

25 Mar 2007 lovec1 Závěr sezóny

S blížícím se koncem sezóny se vedení klubu rozhodlo investovat částku 3M euro na posílení a omlazení kádru. Na postu LB, který jsme chtěli prioritně obsadit, jsou totiž dva hráči ve věku 29 let a hrozí tedy pokles výkonnosti, který by určitě nehrál do karet cílům které si chceme vytyčit pro následující sezonu. Počet hráčů na tomto postu byl tedy navýšen ze tří hráčů na prozatimních 5 a nejspíš přibude ještě jeden. Doufáme, že se někteří z těchto hráčů stanou adekvátní náhradou, ostatní budou bez milosti prodáni na orgány do Indie.
Naše předezoní plány, udržet se v divizi F, do které jsme čerstvě postoupili, se vyplnily a nyní se snažíme tento cíl ještě vyšperkovat celkovým třetím místem. Doufáme že se nám nynější pozice podaří udržet.
Možná větší cíl než udržení třetího místa je výhra v prestižním poháru o nejlepší brněnský tým - TomEjc Brno Cup, kde nás dělí od celkového vítězství dvě výhry.
Hráči byli motivováni, že v případě doublu vedení týmu dovalí 20 sudů piva a na nově zbořeném stadionu Za Lužánkami, proběhnou velkolepé oslavy s fanoušky a dívkami z Moullin Rouge. Případnou účast přislíbil také primátor města a manažer tohoto skvělého týmu - lovec1 - který je opravdovým gurmánem v obou zmiňovaých disciplínách.

 

Křivda

26 Mar 2007 Swipy serif

naštval mě šerif že vyhodil mýho kámoše kvůli omu že měl dva týmy je ubohej Borcixx!!!!!

26 Mar 2007 Swipy návrat

von se stejně vtátí!!!! to se budeš divit parchante!!!!!!!! uvidiš !!! a přečti si to to se nedělá co ti udělal no řekni co??? nemachruj kvůli tomu že seš nějakej šerif!!!!

 

Pozápasový rozbor
26 Mar 2007 Swipy Cesko-Nemecko

jediná analýza ze zápasu ale vystihuje přesně to. proč sme to po tak trapnym výkonu,hlavně v prvním poločase projeli. Analýza: zaostalost trenéra Brucknera. Měl by vodstoupit, na tuhle funkci je starej a je vidět že už to nezvládá. Navíc poslouchá toho magora Koštála, kterej mu nabíd podepsání nový smlouvy s tim, že ho bude poslouchat na slovo. Pane Brucknere ,prosim, odstupte.

 

Sebekritika jako první krok k nápravě
26 Mar 2007 KEP neco o me

Ja jsem Kep,jsem hloupej. Muj tym hraje tuzku stejne jako AC.

 

Labužník

26 Mar 2007 WulfvonOstrau Liga

Bohužel se nám nepodařilo koupit Jana Vlka. Tak vyzýváme ty, kteří mají hráče jménem Vlk v týmu a chtěli by ho nám prodat či darovat, ať se staví...budou vítání. Naše týmová kuchařka jim za tuto laskavost napeče moooooc dobré koláčky.
Stín neúspěchu na trhu však prosvětlilo dnešní ligové kolo. Opět jsme na prvním místě a poslední dvě kola před koncem máme vše na svých nohách. Náš soupeř FC Nechce totiž podle makléřských předpokladů nezvítězil na půdě Liekyfreakies, byť mnozí novináři psali, že byl po celý zápas lepším týmem. Nebudeme pokrytecky zakrývat, že nás to těší, zvlášť, když jsme na začátku této sezóny fanouškům slíbili pohár, což byl také hlavní důvod našeho velkého návratu do E skupiny.

 

Neprojdou

26 Mar 2007 PISKOT29 dalsi sezona

KAŽDOPÁDNE NEPŘIPUSTIT ABY SPARTA ŠLA NA POSTUP-))

 

Takhle to začíná...

26 Mar 2007 MC FLY Výzva

hoj zvu Vás na můj MC FLY cup pro skoro začátečníky. Tak neváhejte a potvrťte. Těším se na účast

...a takhle to končí

27 Mar 2007 MC FLY Pro lidi co neumějí číst

Ahoj včera večer jsem uspořádal přátelský pohár.
Nazval jsem ho MC FLY cup only H.
Pro lidi co neumějí číst to znamená, že se tam měli přihlásit týmy pouze z divize H a ne borci z divize F a G, kteří nám to budou kazit to naše začátečnický snažení. Přeji pěkný den

 

Synovy narozeniny

26 Mar 2007 PipkiN 15-titisící fanoušek

Vedoucí slánského fanklubu dnes rozrazil dveře kanceláře spolu s osobou, o které prohlásil, že je patnáctitisísím členem našeho fanklubu. Jubilant dostal nástěnný plakát s podpisy všech hráčů a stříbrnou plaketku s logem týmu a nápisem "15 000". Doufejme, že již brzy se na další plaketce pro našeho fanouška objeví číslice 20 tisíc .. :)

 

Jak to vlastně bylo

27 Mar 2007 lovec1 Nakročení ke třetímu místu

Dnes jsme výrazně nakročili k vysněnému udržení 3. místa v naší divizi. Po příjezdu na stadion týmu FC.Heusden jsme zjistili, že zdejší trávník je v katastrofálním stavu a odmítli jsme na takovém terénu hrát a riskovat tak zranění hráčů. Hřiště bylo doryté jak od prasat. Manželka správce stadionu dokonce do děr sadila brambory a ovocné stromky. Hlavní rozhodčí zápasu uznal, že za takovyh "z***vených podmínek" (citace) se fotbal hrát nedá a kontumoval zápas 0:5 v náš prospěch, což nás samozřejmě potěšilo.
Vzniklou situací jsme ušetřili přibližě 2 hodiny času, které jsme se rozhodli strávit ve vyhlášeném hotelu nedaleko stadionu. Hráči oslavovali jednoduché vítězství a předčasně zapíjeli úspěch v podobě třetího místa.
V 5:15 ráno (kdy ještě ostatní týmy tvrdě simulovaly) navštívily jeden z hráčských pokojů reportérky bulvárních deníků, aby zjistily bezprostřední dojmy a pocity hráčů. Hráči si s odstupem času spolupráci s reportérkami velice pochvalovali. Z důvodů kapacity však nebyla vpuštěna dovnitř jedna "brýlatá škaredá reportérka", která se rozhodla za toto ponížení odplatit a následně napsala "nechutný a naprosto ničím nepodložený" článek o orgiích které se měly konat na pokoji.
To ovšem popřel manažer týmu sir lovec1, který podlomeným hlasem vysvětloval, že se na pokoji pouze probíraly herní situace které jsme v kontumovaném zápase předvedli. Vedení klubu se s jeho vyjádřením naprosto ztotožňuje.
Manažer lovec1, se rozhodl z důvodu porušení kázně udělit slečně Martince (jedna z reportérek) pokutu ve výši 200€, za to že při rozhovoru s ním odmítla použít manažerem navrhovaný mikrofon. Vedení klubu se k nešťastnému chování reportérky odmítlo vyjádřit. Věc má nyní v rukou Police České republiky.

vedení týmu FC Brno 1913

 

Nevděční spratci

27 Mar 2007 4_x_4 pohroma

pozrite sa na moj tim ziadni pokrok!!
vobec sa nezlepsuj ja sa cuduijem ze niesom 16

 

Úvodní stádium závislosti na SP

28 Mar 2007 kaja89 ahoj

jsem stastny ze jsem na socru

 

Závěrečné stadium...

26 Mar 2007 Lukasino nemám co dělat

sdoafugeqwrvgfbsdalwefgtuzzzvr
sdaliiierzqotervgbfakhga
qgeuakgsdfuzgzksdfgweiqoweuoaigfčýátgawýáwugs
gaghdh gzgraeuk gruaerogeáýčtzáeýqqqqščýě ourw
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ty počty

29 Mar 2007 Swipy konec dobry....

nakonec jsem se dostal na vosmý místo za což jsem rád není to sice horní polovina ale nevadí musim sportovně pogratulovat lepším a hlavně postupujícím!!!

 

Kačeři přijdou, když jsi v nouzi...

29 Mar 2007 Evandro Záchrana!!!

Loooooooool, nemožné se stalo skutečností a my se zachránili!!! Děkuju celému našemu týmu za skvěle odvedenou práci a také šesti týmům z naší divize, že dokázali být horší než my :D

 

Halušky

29 Mar 2007 frankie_doparoma NIKDY NIC NEBYLO

nikdy jsi nebyla
a naše seznámení
proběhlo má milá
před kinem, který není
nepil jsem tequilu
a ne, že bych se šklebil
netlačil na pilu
v tom baru, kterej nebyl

nikdy jsem neříkal
kolik mě čeká slávy
nehrála muzika
ze který jsem se dávil
nechtěl jsem na závěr
ti vyblejt celej život
a ztratit charakter
a všechno oběživo

nebylo nic
já jen kdybys měla chvíli
můžem si někam sednout
nebylo nic
pár let jsme spolu nemluvili
a předtím taky ani jednou

nikdy nic nebylo
noc jako horská dráha
vsadím se o kilo
že prostě nejsi, drahá
je to jen chiméra
a žádný, že jsem brečel
a měl jsem hysterák
ty už mi neutečeš

scénář se nekoná
my dva ho nenapsali
a někdo místo nás
prázdnej papír spálil
nic není, ani já
ani tvý zlatý oči
jen jsme šli na biják
co nikdo nenatočil

nikdy jsi nebyla
a naše seznámení
proběhlo má milá
před kinem, který není
nic není, ani já
ani tvý zlatý oči
jen jsme šli na biják
co nikdo nenatočil

 

Fanoušci na prvním místě

29 Mar 2007 Deco KONEC SEZÓNY!

Náš cíl se podařilo splnit! Chtěli jsme skončit do pátého místa. Příští sezónu chceme určitě sestoupit!! A vyhrát vytoužený cíl v G!

 

Kapříci

29 Mar 2007 lovec1 Jak je toto mozne?

Spiknuti na nejvyssi urovni? Vylov Soccerproject rybniku?
Kolik asi musel tym chelsea f.c.2 zaplatit za celkove treti misto v nasi divizi. Hraci sli do souboje s velice silnym souperem Turris Libyssonis s tim, ze pokud udrzi remizu tak i v pripade vyhry chelsea zustanou na treti pozici. Jake bylo ale prekvapeni nas vsech kdyz se se stejnym bodovym ziskem a s horsim skore dostali hraci chelsea pred nas tym. Podotykame ze vzajemne zapasy dopadly oba 1-1.
Nemusim asi rikat jak moc nas to zaskocilo a jak moc jsme nasrani. Jsme k***vsky nasrani.

 

Bonbóny, lízátko...

29 Mar 2007 mike122 NOVY SW

Takže dnes sa nam podarilo nadviazať kontakt len s 17 ročnym belgyckym dorastencom čo je podla mna velmy dobre a post ma SW vola sa Alexandre Kaiper.... s pozdravom mike122 ;-)

 

Patriot

29 Mar 2007 UnixWare My Team

FC MetanCity se zvedá ze dna a slibuje ,že příští sezónu vyhrajeme a postoupíme do Divize G. a postupně se propracujeme až do nejvyšších divizí. Náš tým se chystá proslavit Ostravu a přilákat tak nové zaměstnance do asijských továren na pokraji Ostravy.
UnixWare

 

Podvod

30 Mar 2007 vlud konec sezony

Nováčkovskou sezonu na soccerprojectu.com jsme zakončili na velmi slušném pátém místě, za což patří dík všem hráčům, celému realizačnímu týmu a všem zaměstnancům, kteří pracují pro dobré jméno a blaho našeho klubu. "Vzhledem k tomu, že jsme klub převzali zhruba v polovině sezony, považuji naše umístění za slušný odrazový můstek do příštího ročníku, v němž hodláme zaútočit na postup do G. divize," řekl majitel klubu Dudy a zároveň si postěžoval na nekalé praktiky vládnoucí na přestupovém trhu. "Bohužel na něm figuruje spousta podvodníků, kteří platí za hráče přemrštěné ceny, čímž komplikují náš záměr posílit tým pro příští sezonu," povzdychl si.

 

Já jsem v tom nevině

30 Mar 2007 patqa IE a tisková prohlášení

Poslední tiskové prohlášení, které bylo vytvořeno a hodnotilo 16tou sezónu na SP bylo ztraceno.
Hlavní role hráli internet explorer, automatické odhlašování od SP a nulová záloha. *****.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Sňatkový podvodník

1 Apr 2007 honza751 děkuju všem

Děkuju všem kteří my nabýdli hráče.Je snad jasné že všem sem vyhovět nakupem nemohl ale jistě daného hráče dobře prodáte . honza751- CHELSEA 4

 

Že by poslední slova před smrtí?

2 Apr 2007 venca t Re:

Jemi líto zě jsem sklamal fanoušky a nepostoupil v příští sezoně se budu snazit poustoupyt

 

Těžké začátky

2 Apr 2007 Swipy a zase.....

tak sem zase prohral to neni mozny

 

Obět systému

3 Apr 2007 borec1 focus

postupuju a to me se*e mam malo procent v G budu posledni urcite

 

Těžká váha

4 Apr 2007 Sloník Prohlášení jako slon

Máme velkou formu, narostly nám už dlouhý choboty a vážíme teď pár tun. Začnem teď všechny drtit neší nezkrotnou sloní silou! Mějte se všichni na pozoru, éra slonů přichází....

 

Pro pomalejší ještě jednou

4 Apr 2007 patqa

NERAZZURRI mimo provoz Již od pondělí 26.3. se nerazzurri potýkají se špatným technickým vybavením a z toho důvodu je provoz klubu výrazně omezen. A v posledních dnech neunesl tíhu situace ani GM, takže klub bude dočasně spravován nominovaným vedením. Vedení klubu tedy nebude v současné době a blízské budoucnosti výdavát ani reagovat na případné dotazy, připomínky atd. Omlouváme se a novému vedeni přejeme hodně úspěchů a méně stresu než ocházejícímu vedení.

FORZA NERAZZURRI.

//Pro ty jednodušší: Rozbil se mi doma počítač, takže nestíhám a nezvládám a proto já sám raději odjíždím na dovolenou za hranice ČR.//

 

Trocha nostalgie

4 Apr 2007 Andrew Jiří Švach

CF Jiří Švach, byl dán na přestupovou listinu. Jiří, ač nikdy nepodával nejlepší (bodově) výkony, měl vždycky čuch na góly a jeho mnoho jeho gólů přineslo cenné body. Ve 199 utkáních, které za Sokol Čejč odehrál vstřelil úctyhodných 183 gólů a je dosud našim nejlepším střelcem. Bez něj bychom rozhodně nebyli tam kde jsme teď. Jeho přestup vedl dokonce k tomu, že vytváříme první tiskové prohlášení v historii klubu. Jiří přestoupí pravděpodobně do některého z ambiciózních týmu H divize, kde věříme bude přínosem a svými góly a zkušenostmi ještě potěší hodně diváků. Zamačkáváme slzu v oku a ... Jiří, hodně štěstí. Tvůj dres s šestkou už nikdo z našich hráčů neoblékne. Zároveň jsi prvním otevírajícím hráčem naší síně slávy, která na Tvoji počest ponese jméno "SÍŇ SLÁVY JIŘÍHO ŠVACHA". Doufáme že se k nám vrátíš později jako funkcionář. Představenstvo klubu

 

Staré křivdy vyplouvají na povrch

4 Apr 2007 Hafna Konec SPFA

Za nedlouho mi skončí členství v SPFA. Příští rok tipuji že postoupí Krusevo a Vieira. Mě čeká těžká divize G.609. 11 týmů má hodnocení 70% a víc. Ale já věřím že ukořistím alespoň 8.místo. Máj perspektivní mladíky hlavně Filipa Kleina. Tak mě držte palce :) Už je to moje druhá štace na Soccerprojectu. Bývalý tým mi za podivných okolností smazali. To jsem zrovna držel 2. místo v divizi G.487. Ale co už naděláme proti šerifům. Tak se mějte. OSMAŽENÝ MELOUN

 

Kdo šetří, má na tři

5 Apr 2007 Popelka Tomáš Brankar

Shanim 3 brankare nechce nekdo prodat????

 

Někdy příště

6 Apr 2007 miselin potíže

Mám velké finanční problémy nemohu přijmout žádnou nabídku která přesahuje 40000(peněz v soccerprojectu)
Děkuji za pochopení

 

Když se slunci nedaří

6 Apr 2007 Patrik Lala Teske zapasy

ttohle sezona je velmi špatna.hraju každy den proti silnemu klubu!!!a proto ztracime všechny zapasy!!!

 

Pořádek musí být

7 Apr 2007 anda Prohlášení

Dává se na vědomí, že alkohol a prostitutky budou hráčům povoleny pouze po vítězných zápasech. K těmto účelům je již zřízen speciální fond, ve kterém je v současné době částka přesahující půl milionu eur. Pokud se nebude dařit, částka se rozdělí mezi domovy důchodců.

 

Copyright

7 Apr 2007 Pupík Změna názvu klubu

Tak vážení a milí přátelé a příznivci klubu.Představenstvo klubu se rozhodlo,že po nastávajících změnách se bude také měnit název klubu a to z PUPÍČCI na SPT WITCHES. Reagujeme tak na neuvěřitelný výskyt klubů,kteří začali používat v názvech "Pupik" a také na nedávné zcizení NAŠEHO bývalého loga.Za pochopení děkuje představenstvo klubu a hlavní manežer Pupík

 

Velké plány

7 Apr 2007 Salva Cíle pro nadcházející sezónu

Všemu lidstvu!
SUDO jede na postup, přesto však nebude liga naším jediným cílem, chceme se také podívat do dalších kol poháru, přestože to bude těžké.
Dále se budeme účastnit mnoha přátelských turnajů, trénovat hráče, pracovat s mládeží a budovat stadion, aby byl při pohledu z nebe nádherný. Víme, že nás pan Varačka bedlivě sleduje.
Přátelská utkání budeme hrát jen s přáteli!
Náš generální a geniální manažer složí maturu a uchvátí svou vysněnou dívku.
Pak se všichni na dokopnej vožerem jak prasata!

 

Absolutní skromnost

7 Apr 2007 mormo1 divize G

udržení nevypadá reálně a já bych snad ani nechtěl

 

Zápas roku

8 Apr 2007 Patrik Lala Wyližprdel vs Dinamo Lala

wyližprdel vypada že neni hodně sylnej klub1.ale myslim si že to bude velmi zajimavi zapas.ale musim vyhrat.ale asi vyhrajem.jsme kvalitni a sylnejsi než oni

 

Nabídka která se neodmítá

8 Apr 2007 Jenda Krůtař Hráči

Prodávám špičkové hráče za rozumné ceny, napiště koho potřebujete a za kolik a můžeme se domluvit. White Crows, (pozn.: H.26)

 

Já jen abyste se mnou nepočítali

8 Apr 2007 Johny Walker pozvanka

zdravim vsechny manazery. jelikoz mam tym spatny a nejak ho ani neplanuju budovat tak Vas poslu na tohoto manazera. Jeremi. tak se tu mejte a ozve te se mu. Ahoj

 

Já nic, já manažer...

8 Apr 2007 SelduR Přestup CM za CM

Domluvený přestup hráče za hráče s týmem Dejvosbar NENÍ v žádném případě podvodný. Částky jsou ač se může zdát nepřiměřeně malé, ale jde o prodej hráče za hráče => ceny odpovídají částce, která je snížená o cenu přestupujícího hráče! => není možnost vybrat jinou nabídku(samozřejmě větší!!)

 

Prezův žák

9 Apr 2007 Zwolf Bojte se!!!

Koupil jsem náký takový posily sice starý, ale zkušený... A s nima jsem si jist, že budu usilovat o titul... a lidičky, jestli byste chtěl někdo prodat nákýho mího hráče, tak klído napísejte...

 

Sourozenecká láska

9 Apr 2007 1A Prodeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Hračůů

Bráška prodáva hráče tak se mrknete a napište mu o koho byste meli zajem i o ty co nejsou na trhu !!! ;) jeho prezdivka je Ricardo Samuel GwozdzINho a tym ma název US Porto
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Přelosování SP cupu

10 Apr 2007 redman pohar

viete co ludia?ja sa na to mozem je**t.ked v tejto hre nevedia losovat.som uz mal isty postup a oni daju nove losovanie kde dostanem muzstvo s hodnotenim 72.

 

Realista
10 Apr 2007 Plsinho11 Černá ovce v lize

Jak jste si asi všichni všimli, tak máme asi nejslabší tým v divizi. Tím nechci urazit naše hráče,
jsou dobří a věřím, že dokážou udržet se v tabulce nad desátým místem. Proto chci říct fanouškům, ať nezoufají, protože uděláme cokoliv, aby jsme se nad to desáté místo dostali.

 

Černé svědomí

10 Apr 2007 Kysitom Poděkování fanouškům

Po nevydařeném vstupu do sezony jsme se rozhodli, že v příštím domácím zápase (tj. 12.4.) dostane každý fanoušek klobásu a pivo zdarma. Chceme tak poděkovat věrným fanouškům Tatranu, kteří nám fandili v zápasech doma i venku. Všichni věříme, že nás dotáhnete k vysněnému postupu.

 

Ivánek je zpět

11 Apr 2007 Ivan Horník Do toho

Pro celý klub:
"Jestli nebude každý v týmu šlapat tak jak má, tak ať se připraví na vyhazov!!!! Už nebudu trpět lenost, lajdáctví a šlendrián! Klidně si po vítěžtví ožerte huby a pozvěte děvky, ale když je zápas tak se bude vyhrávat!"
Ivan Horník

 

Čest poraženým
11 Apr 2007 Ondra0009 Hra

Děkuji všem s kterýma sem vyhrál a přeju jim mnoho úspěchů.

 

Rivalita

12 Apr 2007 roy016 Opat vitazne!Hanba Chrenovej :)

Opat prisla dalsia radostna udalost v nasom klube. Porazili sme Chrenovu v Conbit Cupe, ktory mal teraz zas nejaky iny nazov uz ani neviem aky.
S prehladom skorovalo nase zive striebro Plesko! A kedze super bol v utoku bezzuby a na smiech vsetkym pritomnym diviakom vyhrali sme 1-0!
Vsetci tu na Plastike sme sa len uj**avali na vyhrazkach Chrenovej, ktora chcela v pohari uspiet a cez media sa nam vyhrazala odvetou za vraj "POTUPNU" prehru z predosleho Conbit Cupu...
Ale prehrat s lepsim timom, vedenym lepsim koucom nie je ziadna potupa. Radi pijmeme na stazi u nas managera Chrenovej, aby videl ako sa robi skutocny futbal. To zbesile nakupovanie co predvadza Chrenova ma pramalo spolocne s koncepcnou pracou co sa odzrkadlilo aj na potyckach ich hracov na treningu o ktorych mame informacie. Nejeden ich hrac, by k nam, ich mestskemu rivalovi, rad prestupil. Avsak na Chrenovej vladne tvrda ruka despotickeho managera, ktory ma este aj meno temne - BlackMH.
Takze na zaver, len tolkoto:
POME NITR POME DO TOHO NEBOJME SA NIKOHO!!!

 

Zaručený recept

13 Apr 2007 Capino11 Postup je daleko

Chtel bych postoupit ale nemam na to hrace takze jich par prodam a par koupim a pristi sezona je tutova ze postoupim.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Rány osudu

14 Apr 2007 Drewitz Rekord

Tak v pondělním kole ligy budu mít mimo hru díky kartám a zraněním rekordních 6 hráčů z ačka. Přičemž na post brankaře se dostane až hráč hrající v "c" týmu. Věřím že se tato kombinovaná sestava i tak popere o dobrý výsledek. GL

14 Apr 2007 Drewitz Rekord 2

Tak po posledním zápase další dva zranění. Kdyby to tady tahe hra podporovala, tak bych nařídil vlastním hráčům aby hráli stejně prasecky. K**va už.

 

Mediální přestřelka

13 Apr 2007 Zéma Usnesení dozorčí rady

Vedení klubu se usneslo a vzkázalo všem svým hráčům ,,buď začnete vyhrávat a nebo dojde k čistce,, v žádném případě se netolerují prohry s takovými podprůměrnými kluby jako jsou Kapři Praha a Ludolfova Čechie!!!!!To prostě a jednoznačně ne!!!!

16 Apr 2007 Ivan Horník Prohlášení Zemovy jedenáctky

Tímto oficíálně žádáme omluvu za výrok ve tiskovém prohlášení toho lenocha Zémy (už je línej jít i na hokej)! Nelze náš tým srovnávat s těmi šmejdy z Ludolfovi Čechie!!! Navíc, ať se laskavě podivají do tabulky, kde stojí a kde jsme my, Kapříci Praha!!!! My jsme špičkový tým a nelze nás porovnavát s průměrem.
Dej si bacha, nebo přijde Vasili!!!
Ivánek

17 Apr 2007 Zéma Omluva Týmu Kapři Praha

Vedení klubu se velice omlouvá a zároveň se distancuje za výrok našeho bývalého tiskového mluvčího, který obvinil klub Kapři Praha z úplatkařské aféry a dovolil si nazvat tento skvělý Tým vedený velmi nadprůměrným managerem za podprůměrný. Zároveň byly učiněny kroky, aby k tomuto politováníhodnému činu v budoucnu již vickrát nedošlo.Vedení klubu Kapři Praha přejeme velice úspěšnou sezónu a další postup za vysněným pohárem.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Rozumbrada

16 Apr 2007 dekyninho zprava

nejsem moc dobry ale cejtim se na prvni misto allstar tabulky

 

Tvrdé procitnutí

17 Apr 2007 psycho89 Liga;

na titul můžeme zapomenout, je to úplně v "řiti", hráči jsou úplně na h**no, jediný schopný hráč našeho týmu je náš goolman, který dostává v každém zápase žlutou kartu..... NT na vás

 

Nábor

17 Apr 2007 Relaxek trenér : Norbert Víger , mužstv

Náš trenér Víger dává navědomí , že má zájem o nového středního záložníka . Takže když si toto přečtete a bude te ho mít tak se určitě ozvěte a mi to už dojedname předpoklady pro noveho CM jsou : dobrý a skušeny prostě ten kterej nám pomůže a nebo mladýho ................
trenér prodavá RB 71% tak se taky ozvěte .........
Scháníme fanoužky do našeho týmu Upozornění : být fanoužkem týmu se opravdu vyplatí , jo že sem zrovna 4 v H je jenom dočasná malá chybička , ale to se brzo změní ............

 

Volnější režim

17 Apr 2007 Kilda zprava pro fanousky

ja nejsem dobry coach ale nechavam hru na svych sverencich takze je timto chci povzbudit

 

Co takhle raději nového manažera?

18 Apr 2007 koloník propuštění trenéra

Z důvodu velmi špatných výkonu jsem byl nucen propustit trenéra týmu Heinze Stogera a najmout nového trenéra Františka Moravce. Snad se naše výkony zlepší!!



autor: Michal Kejchal


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: nápad

(michal kejchal, 8. 5. 2007 18:16)

Není to tak hrozný - cca 10 minut denně, zvlášt když se u toho královsky bavím ;-)

Dobrý nápad

(lovec1, 2. 5. 2007 14:31)

Dobrý nápad zveřejňovat ty nejzajímavější prohlášení, ale musí to být docela žrout času, se tím vším prodírat :)

schlafsack: díky

Halušky

(Michaulek, 2. 5. 2007 12:12)

nic se neděje.-) je mi to celkem jedno, jem aby to zbytečně nekradlo hlasy ostatním poctivějším:-)))

re: Halušky

(michal kejchal, 29. 4. 2007 12:37)

souhlas, moje chyba...už se to nebude opakovat ;-)

Halušky

(michaulek, 28. 4. 2007 14:49)

Halušky

29 Mar 2007 frankie_doparoma NIKDY NIC NEBYLO

Nechci do toho moc rypat, ale myslím, že si to tu nezaslouží být, noc proti franimu, ale to že okopíroval text z písničky od skupiny 100 zvířat si myslím nezaslouží nominaci na nej tiskové prohlášení.-)

vejšplechty

(michal kejchal, 27. 4. 2007 18:21)

Jo, u některejch lidí je člověku fakt líto, že maj SP členství jen na ty tři týdny...
Jinak upozornuju na trvající možnost zahlasovat pro nejlepší tiskovky, zatím se zapojilo jen několik nejaktivnějších, takže tu je velká možnost protlačit svého favorita ;-)

----

(frankie, 27. 4. 2007 0:11)

Sjarel ma lepsi, treba ;

"you are realy good manager.. I need money... what are U doing, when you are money?? and you can buy players????"

- narodnost pisatele je snad jasna... :x


"do pici"

- Tady jeste jasnejsi :D


a treba jeste posledni :

" Út 24 Dub 2007 (19:40 CET) kristak nazdar ptaci tak jak to jde"



a je tam toho vic :-)

trošku srandy

(happyna17, 26. 4. 2007 16:57)

Kniha návštěv jimman23
Po 9 Dub 2007 (13:17 CET) m.i.k.i jak ses dostal takhle daleko
Po 19 Únr 2007 (17:20 CET) berby umis soccera

lovec1 :)

(schlafsack, 25. 4. 2007 3:45)

tak tento týpek mně dostal, hlášky typu "ostatní budou bez milosti prodáni na orgány do Indie" a "To ovšem popřel manažer týmu sir lovec1, který podlomeným hlasem vysvětloval, že se na pokoji pouze probíraly herní situace které jsme v kontumovaném zápase předvedli" mě naprosto odrovnalo:)

Wau,

(Drewitz, 23. 4. 2007 7:02)

hele, je tam i můj komentář. :) Pro ty co to zajímá, tak jsem nakonec hrál s pouze 4mi hráči z Ačka. V zápase jsem byl o jedno procento lepší i přes obdženou červenou kartu. Skončilo to 3:3. A já ztratil 2 body s naprostým outsiderem v naší lize. To se pak těžko bojuje o titul. LoL. GL.